Chrudimské noviny

Dnes: 1°C
Zítra: 2°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 9 let 20 týdnů
Chrudim - Na policejní operační středisko bylo v pondělí večer nahlášeno, že je ve Svěchyňově ulici zaparkované auto a má otevřené...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 5 dnů
Chrudim – Někteří už se možná raději odstěhovali, zbývající otrlí obyvatelé sídliště Na Šancích se snad konečně dočkají vyřešení protipovodňových...Celý článek »
vydáno před 27 týdnů 5 dnů
Chrudim – V posledních dnech mají lidé z bouřky a deště větší hrůzu než dříve. Důvodů je samozřejmě několik. Řádící tornádo a několik těžce...Celý článek »
vydáno před 1 týden 6 dnů
Chrudim – Úsměvnou historkou opepřil starosta František Pilný (ANO 2011) informace o zakázce na protipovodňový varovný a informační systém. Bude stát...Celý článek »
vydáno před 1 rok 44 týdny
Chrudim – Kdo si dnes, v době, kdy spíše většina obyvatel České republiky řeší vysychající studny, vzpomene na problém zcela opačný. Nejsou tak...Celý článek »
vydáno před 1 rok 45 týdnů
Před nedlouhou dobou ústavní soud zrušil zákon o zdanění církevních restitucí. V té souvislosti se ve sdělovacích prostředcích znovu otevřela diskuse...Celý článek »
vydáno před 1 rok 46 týdnů
Chrudim – Parkování ve městě je nekonečným příběhem, v němž jen těžko případný zájemce najde absolutního vítěze. Vyřešit situaci, v níž na jedné...Celý článek »
vydáno před 2 roky 17 týdnů
Chrudim – Nové „parkoviště“ v kopci Na Šancích některým místním příliš radosti nedělá. Jedná se prý o polovičaté řešení spíchnuté „horkou jehlou“....Celý článek »
vydáno před 2 roky 29 týdnů
Chrudim – Sousedské spory mohou pro nezúčastněného pozorovatele nést nádech banalit a nepodstatných záležitostí. Opak je však mnohdy pravdou a najít...Celý článek »
vydáno před 4 roky 13 týdnů
Chrudim – Zavděčit se všem obyvatelům města, není právě snadné. Přesto se v těchto dnech radnice pokouší „udělat si oko“ alespoň u těch, kdo bydlí na...Celý článek »