Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 33 týdny 13 hodin
Chrudim – Změna statutu, kterou Rada města Chrudim podpořila, aby mohla chrudimská základní umělecká škola pořádat akce i pro veřejnost, je důležitá...Celý článek »
vydáno před 49 týdnů 6 dnů
Chrudim – Ve chvíli, kdy jsou kulturní akce sice omezené, přichází dlouho očekávaná vychytávka sdíleného kalendáře s názvem Chrudim DNES....Celý článek »
vydáno před 2 roky 15 týdnů
Pardubice – Tuto sobotu můžete zažít tvorbu graffiti v Pardubicích na 22. Radical Family Jam 2020 a to v čase od 10:00 do 20:00. Následně...Celý článek »
vydáno před 6 let 30 týdnů
Pardubice - Krajské ředitelství Police České republiky se od dnešního dne pyšní dalším kusem moderní techniky, která dohlédne na neukázněné řidiče,...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 den
Pardubice - Páteční hokejové utkání mezi HC Dynamo Pardubice a HC Kometa Brno si vyžádalo zvláštní pozornost. Do bezpečnostního opatření muselo být...Celý článek »
vydáno před 7 let 15 týdnů
Pardubice/Chrudim - Celkem 11 policistů na motocyklech a další dopravní policisté ve služebních autech v civilním provedení s radary během celého...Celý článek »
vydáno před 8 let 2 týdny
Pardubice/Chrudim - Na území celého Pardubického kraje proběhly další z podzimních dopravně bezpečnostních akcí. Kontrala se zaměřila nejenom na...Celý článek »
vydáno před 8 let 10 týdnů
Pardubice - Nerespektování vyhrazeného pruhu pro autobusy a auta integrovaného záchranného systému neboli „IZS“, by se mohlo mnohým řidičům...Celý článek »
vydáno před 8 let 24 týdny
Pardubice/Chrudim - V Pardubickém kraji proběhla dvoudenní dopravně bezpečnostní akce. V pondělí a úterý vyrazilo převážně na silnice I. a...Celý článek »
vydáno před 8 let 42 týdny
Chrudim/Stolany - Některým z menších obcí v okolí nezbývá, než nechat na svém větším sousedovi agendu, kterou by vlastní úředníci nezvládli...Celý článek »