Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 17 týdnů 3 dny
Zaječice/Přestavlky – Klubová výstava vítězů německého ovčáka se tentokrát uskuteční 20. a 21. srpna v obci Zaječice na místním fotbalovém...Celý článek »
vydáno před 5 let 17 týdnů
Koho z milovníků čtyřnohé havěti by se nedotkl příběh nebohého maďarského ohaře Retta, který, kdo ví vlastně proč, musel skončit s injekcí v žíle a...Celý článek »
vydáno před 9 let 23 týdny
Heřmanův Městec/Nový Dvůr - Dnes ve dvě hodiny ráno byli chrudimští strážníci požádáni o spolupráci při umístění psa do útulku v Sečské ulici....Celý článek »
vydáno před 9 let 25 týdnů
Chrudim - V pátek před 22. hodinou se strážníkům ozvala žena s tím, že na spojovací silnici směrem od Sobětuch - Vrcha k Ploché dráze našla...Celý článek »
vydáno před 9 let 27 týdnů
Chrudim - V úterý před 15. hodinou byl strážníkům nahlášen volně pobíhající bílý pes na Resslově náměstí. Psa se hlídce kvůli jeho velké...Celý článek »
vydáno před 9 let 29 týdnů
Chrudim/Markovice - V neděli před polednem byl strážníkům nahlášen nález zatoulaného psíka. Bez svého majitele se delší dobu potuloval po...Celý článek »
vydáno před 9 let 33 týdny
Chrudim - V úterý před 17. hodinou se strážníkům dostala informace, že v okolí zdejší nemocnice směrem na Presy byl viděn volně pobíhající...Celý článek »
vydáno před 9 let 34 týdny
Chrudim - V neděli před půl devátou ráno se strážníkům dostala informace o zatoulaném psu, který ležel ve Štěpánkově ulici, pod zlatnictvím...Celý článek »
vydáno před 9 let 36 týdnů
Skuteč/Skutíčko - Dnes ráno upozornila strážníky místní obyvatelka, že v domě, který přibližně před týdnem opustili Romové, byl dvěma řetězy...Celý článek »
vydáno před 9 let 37 týdnů
Chrudim - Ve středu před 14. hodinou byli strážníci upozorněni náhodnou kolemjdoucí, že naproti Kauflandu je uvázaný řetězem ke stromku stafordšírský...Celý článek »