Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim - Oslavy 75. výročí chrudimského letiště zastínil mrak, který se objevil na jinak poklidném víkendovém nebi. Neznámý nenechavec totiž v ...Celý článek »
vydáno před 8 let 38 týdnů
Chrudim - Místní žena volala v sobotu v 16.14 hodin, že nalezla v Tovární ulici zatoulaného labradora s tím, aby si pro něj strážníci přijeli....Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim - V pondělí po 20. hodině se strážníkům dostala informace o potulujícím se psu, který si to štrádoval směrem od Sobětuch.Celý článek »
vydáno před 8 let 45 týdnů
Chrudim - Zdejší psí útulek vyhlásil sbírku na další léčbu týrané fenky Rosinky, která byla nalezena náhodným kolemjdoucím v zuboženém stavu nedaleko...Celý článek »
vydáno před 8 let 46 týdnů
Chrudim/Rosice - V neděli dopoledne byla do chrudimského psího útulku převezena ve zbědovaném stavu fena křížence, kterou objevili v poli v blízkosti...Celý článek »
vydáno před 9 let 2 týdny
Topol - Anonym, volající v úterý před polednem z této chrudimské místní části, oznámil strážníkům, že se poblíž obce nachází u stromu uvázaný ...Celý článek »
vydáno před 9 let 7 týdnů
Chrudim /Slatiňany - Strážníci během půl hodiny před a půl hodiny po půlnoci přijali oznámení o potulujících se psech. Prvního psa nalezl pán v ...Celý článek »
vydáno před 9 let 12 týdnů
Chrudim - Ve středu před 13. hodinou volala strážníkům prodavačka z trafiky u nemocnice, že se k ní zatoulal světlý labrador a že s ...Celý článek »
vydáno před 9 let 34 týdny
Chrudim – Strážníkům bylo v sobotu odpoledne oznámeno, že na Jungmannově nábřeží pobíhají nějací dva psi. Kromě toho, že tam leží i nějaký...Celý článek »
vydáno před 9 let 39 týdnů
Vlčnov/Chrudim – Před osmou hodinou večer přijali strážníci oznámení, že mezi Vlčnovem a křižovatkou na Tři Bubny pobíhá zatoulaný pes. Hlídka psa...Celý článek »