Chrudimské noviny

Dnes: 0°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 5°C
vydáno před 7 let 27 týdnů
Chrudim - Zemědělci na Chrudimsku mají už téměř sklizené veškeré ozimé ječmeny. Uvedl to předseda Okresní agrární komory v Chrudimi Jaroslav Kopista...Celý článek »
vydáno před 7 let 16 týdnů
Chrudim - V Pardubickém kraji začala sklizeň cukrové řepy. Potvrdil to předseda Okresní agrární komory v Chrudimi Jaroslav Kopista. Podle něj čekají...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Chrudim - Úroda ozimého ječmene a řepky je už v Pardubickém kraji sklizena. Tvrdí to předseda Okresní agrární komory v Chrudimi Jaroslav Kopista,...Celý článek »
vydáno před 7 let 22 týdny
Chrudim - Zemědělcům v Pardubickém kraji se podařilo sklidit zatím asi 70 procent všech obilovin, přičemž nejlépe si vede Chrudimsko, kde je prý půda...Celý článek »
vydáno před 8 let 13 týdnů
Chrudim/Praha - Nezávislý senátor Jan Veleba se rozhodl komentovat výsledek předčasných parlamentních voleb. Přestože on sám není členem žádné strany...Celý článek »
vydáno před 8 let 13 týdnů
Úhřetice - Na Chrudimsku začala nyní sklizeň kukuřice. Letos se však s ohledem na letní záplavy a kroupy očekávají její nižší výnosy. Alespoň to...Celý článek »
vydáno před 8 let 22 týdny
Pardubice - Žně v Pardubickém kraji skončily a s poměrně dobrým výsledkem. Potvrdila to ředitelka pardubické agrární komory Jarmila Vlasáková, podle...Celý článek »
vydáno před 8 let 47 týdnů
Chrudim/Praha - Chrudimský senátor Jan Veleba (Nez.) se připojil k některým svým kolegům, kteří navrhli žalovat odstupujícího prezidenta Václava...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim - Na otázky týkající se možnosti přímé volby starostů a změny systému volby poslanců Parlamentu České republiky jsme se ptali také senátora...Celý článek »
vydáno před 9 let 7 týdnů
Chrudim/Havlíčkův Brod - Nově zvolený nezávislý senátor za volební obvod č. 44 a předseda Agrární komory ČR Jan Veleba zveřejnil svůj úmysl otevřít v...Celý článek »