Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 11 týdnů 11 hodin
Chrudim – Skončí výjimka pro majitele více nemovitostí a poplatek za svoz komunálního odpadu by se měl od nového roku zvýšit. Ani to ale nezabrání...Celý článek »
vydáno před 1 rok 7 týdnů
Chrudim – V tomto roce byl zahájen svoz bioodpadu z většiny města Chrudim a v příštím roce se rozšíří na celé město. Dodrží současná koalice to...Celý článek »
vydáno před 1 rok 29 týdnů
Chrudim – Přiznáváme se, že ve včerejším článku došlo původně k přehlédnutí a slova tiskového oddělení byla nechtěně omylem vydávána za vyjádření...Celý článek »
vydáno před 3 roky 3 týdny
Chrudim – Někdo to označí za „prošmírovanost“ a důkaz existence velkého spiknutí, jehož cílem je kontrolovat občany na každém jejich kroku. Jinému...Celý článek »
vydáno před 3 roky 3 týdny
Chrudim – Bezradnost a přešlapování na místě. I tak se dá definovat spolupráce, nebo spíše „nespolupráce“ s partnerskými městy. Začalo to už za...Celý článek »
vydáno před 3 roky 46 týdnů
Chrudim – Chrudimské noviny toto téma před sedmi lety jako první otevřely. Po počáteční nedůvěře a výsměchu, radnice konečně přiznala, že majitelé...Celý článek »
vydáno před 5 let 4 týdny
Chrudim – Výše částky, kterou každoročně Chrudimáci odvádějí městu jako poplatek za odvoz a zpracování komunálního odpadu, byla často předmětem...Celý článek »
vydáno před 5 let 45 týdnů
Chrudim/Židenice – Brněnská městská část si počtem obyvatel nezadá s druhým největším městem Pardubického kraje. Židenice disponují 22 tisíci...Celý článek »
vydáno před 6 let 34 týdny
Chrudim - Úředníci místního městského úřadu se mohou dmout pýchou. V krajském kole prvního ročníku soutěže „Přívětivý úřad“ převálcovali všechna...Celý článek »
vydáno před 6 let 38 týdnů
Chrudim - Další nemilou zkušenost s otevřenou a komunikativní radnicí, respektive jejím úřednickým aparátem udělali obyvatelé Gorkého ulice. Poté, co...Celý článek »