Chrudimské noviny

Dnes: 12°C
Zítra: 14°C
Pozítří: 17°C
vydáno před 2 dny 1 hodina
Pardubice/Holice – Včera probíhala v Holicích dekontaminace mateřských školek a Domu děti a mládeže. Před týdnem dekontaminovali hasiči také prostory...Celý článek »
vydáno před 1 týden 23 hodiny
Pardubice – Zastupitelstvo města Pardubic rozhodlo o navýšení investice do vznikajícího kulturně vzdělávacího areálu bývalých Automatických...Celý článek »
vydáno před 1 týden 3 dny
ČR/Praha/Pardubice – Od 12. října panuje zákaz na dva týdny navštěvovat veškeré kulturní instituce a památky. Ty jsou pro veřejnost uzavřeny...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 1 den
Pardubice – Stane se z Pardubic do pěti let betonová džungle bez zeleně? Pokud se bude město starat o zeleň stejným způsobem jako dosud, je to dost...Celý článek »
vydáno před 3 týdny 3 dny
Pardubice – Zábava pro skupinku lidí z Pardubic po volbách neskončila selankou. Zda ženu vytočily výsledky voleb, nebo opilé řeči, není známo, za...Celý článek »
vydáno před 4 týdny 1 den
Pardubice – V pondělí se zavřou v Pardubickém kraji na 14 dní střední školy, ale nikdo neví, jak bude vše pokračovat. S řešením, jak vyzrát nad touto...Celý článek »
vydáno před 5 týdnů 2 dny
Pardubice – Dnes se u starého pardubického nádraží potkali ministr dopravy Karel Havlíček i generální ředitel Správy železnic Jiří Svoboda, aby...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 4 dny
Pardubice – Kolony v Pardubicích kvůli testování, rozbitým semaforům a zavřenému parkovišti. Taková byla včerejší situace a dnes tomu nebude...Celý článek »
vydáno před 7 týdnů 4 dny
Pardubice – Prostor pod Machoňovou pasáží v Pardubicích se již brzy promění v nový Institut paměti národa! Východočeská pobočka Paměti národa díky...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 5 dnů
Pardubice – Modernizace železničního uzlu v Pardubicích bude trvat od září 2020 do října 2024, s rozpočtem činícím více než 5 miliard korun. ...Celý článek »