Chrudimské noviny

Dnes: 12°C
Zítra: 14°C
Pozítří: 17°C
vydáno před 2 dny 1 hodina
Pardubice/Holice – Včera probíhala v Holicích dekontaminace mateřských školek a Domu děti a mládeže. Před týdnem dekontaminovali hasiči také prostory...Celý článek »
vydáno před 2 roky 7 týdnů
Chrudim – Školské obvody stanovují, do kterých škol, respektive školek mají být jednotlivé děti přihlašovány. Před dvěma lety město muselo vyhláškami...Celý článek »
vydáno před 2 roky 23 týdny
Chrudim – Město funguje jako zřizovatel celé řady škol a školek. Jako správný hospodář proto musí zajišťovat patřičný technický stav nejen samotných...Celý článek »
vydáno před 3 roky 24 týdny
Chrudim – Děti z mateřské školky Dr.Malíka mohou slavit. Zřizovatel školky, jímž je místní radnice, jim za více než 300 tisíc doplní hrací prvky na...Celý článek »
vydáno před 4 roky 3 týdny
Chrudim – Rekonstrukce ulice Na Valech je dávno ukončena, rozpačité výsledky však zůstávají. Nejedná se jen o redukci parkovacích míst a diskutabilní...Celý článek »
vydáno před 5 let 7 týdnů
Chrudim - Na statisíce korun si teď přijdou některé zdejší základní školy. Kdo by však čekal investice do zateplování fasád, bude zklamán. Peníze z...Celý článek »
vydáno před 5 let 13 týdnů
Chrudim - Městská rada vyhodnotila veřejnou zakázku na zateplení Mateřské školy v Topoli. Uvedl to starosta města Petr Řezníček (SNK-ED). Podle jeho...Celý článek »
vydáno před 5 let 15 týdnů
Pardubice - Jen díky všímavosti technického pracovníka obdržela městská policie upozornění na tři muže, kteří se pohybovali v areálu mateřské...Celý článek »
vydáno před 6 let 28 týdnů
Chrudim - Nová Základní škola Na Rovině, která si v lednu odbyla svoji premiéru při zápisu dětí do prvních tříd, měla v našem městě vzniknout...Celý článek »
vydáno před 7 let 7 týdnů
Ohrazenice - Nová školka, vznikající při základní škole v této pardubické místní části, je připravena přijmout 50 dětí. Provoz přitom zahájí koncem...Celý článek »