Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 8 let 45 týdnů
Kladno - Dokonáno jest! Přesně takový scénář, který si stanovili pardubičtí florbalisté, se odehrál v Play down v sérii proti Kladnu. Sokol dokázal...Celý článek »
vydáno před 9 let 30 týdnů
Přerov/Chrudim - Ani poslední možnost na udržení Extraligy Úhřeticím nevyšla. V posledním dvojutkání ani jednou Mad Parrots nestačili na Přerov a po...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Chrudim / Uherské Hradiště - Série play-out se hrají na dvě vítězství, vítěz je zachráněn, poražený se bude muset ještě strachovat. S Uherským...Celý článek »
vydáno před 9 let 32 týdny
Chrudim - Poslední tři kola základní části hokejisté Úhřetic nezvládli a na inline ploše vysoko podlehli Hradci Králové, pražské Slavii a Berounským...Celý článek »
vydáno před 11 týdnů 2 dny
Pardubice/Srch – Policie pátrala po 81leté seniorce, která se odpoledne vydala ze svého bydliště v Srchu do Pardubic, ale do večera se nevrátila.Celý článek »
vydáno před 30 týdnů 2 dny
Pardubice – Uzavírka potrvá celé letní prázdniny. Podjezd z ulice 17. listopadu na ulici Jana Palacha bude úplně uzavřen do 6. července a po té...Celý článek »
vydáno před 47 týdnů 3 dny
Pardubický kraj – Dnes se v prostorách krajského úřadu na Komenského náměstí v Pardubicích, v sále Jana Kašpara, kde bylo očkovací...Celý článek »
vydáno před 1 rok 2 týdny
Pardubice – V sobotu 8. ledna 2022 krátce před čtvrtou hodinou ranní muž a žena náhodně prohlíželi kontejnery v lokalitě Labský palouk...Celý článek »
vydáno před 1 rok 3 týdny
Pardubice – V noci na Silvestra se v Devotyho ulici, kousek od Zborovského náměstí, kde okolí snímá kamera městské policie, toulala malá tříletá...Celý článek »
vydáno před 1 rok 9 týdnů
Pardubice – Kdo nemůže jet do Prahy na odborníky oceňovanou výstavu Torzo - Vzpomínky na budoucnoust s fotkami od Pavla Diase, kterou připravil Lukáš...Celý článek »