Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 36 týdnů
Chrudim – Kdo občas sleduje chrudimskou komunální politiku, ten možná zaznamenal v internetovém prostoru i bulvární článek, ve kterém se používají v...Celý článek »
vydáno před 8 let 44 týdny
Chrudim - V pondělí 21. září se opět sejdou městští zastupitelé a budou mít na programu řadu více či méně zajímavých bodů. Jedním z těch, který by...Celý článek »
vydáno před 9 let 9 týdnů
Chrudim - Fairtradový týden pořádá nyní manažerka Zdravého města a Místní agendy 21 a městská zastupitelka Šárka Trunečková (SNK-ED). Město se totiž...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Chrudim - Velké oslavy a obličeje zářící štěstím způsobila na radnici dlouho očekávaná informace, že se  město stalo prvním „fairtradovým“...Celý článek »
vydáno před 11 let 15 týdnů
Chrudim - Zastupitel města za Stranu svobodných občanů Petr Lichtenberg považuje obchod fair trade (FT) za módní výstřelek, který podle něj...Celý článek »
vydáno před 27 týdnů 5 dnů
Chrudim – Město Chrudim bylo s žádostí o podporu podnikání osloveno hned dvěma subjekty. Nakonec se rozhodlo podpořit Pardubický podnikatelský...Celý článek »
vydáno před 1 rok 4 týdny
Chrudim – Minulý týden odjela do Prahy do Kampusu ČSOB Šárka Trunečková a tajemník František Chmelík převzít ocenění v soutěži Zelená obec roku a...Celý článek »
vydáno před 1 rok 9 týdnů
Chrudim – Rada města Chrudim se zabývala podnětem občanů, kteří opakovaně během posledních skoro deseti let žádali o byt v Chrudimi, ale pokaždé...Celý článek »
vydáno před 1 rok 16 týdnů
Chrudim – Vedení města Chrudim se rozhodlo pokračovat ve snižování nákladů místním podnikatelům z minulých dvou let tím, že jim opět povolí bezplatné...Celý článek »
vydáno před 1 rok 16 týdnů
Chrudim – Radní na tento rok už schválili akční plán zlepšování procesu místní Agendy 21 a zároveň vzali na vědomí vyhodnocení z minulého...Celý článek »