Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 5 let 1 týden
Chrudim – Jedním z bodů o němž před týdnem jednali městští zastupitelé, bylo i přistoupení k Asociaci energetických manažerů měst a obcí. Radnice již...Celý článek »
vydáno před 8 let 38 týdnů
Chrudim - Náměstíčko U Vodárny prošlo v minulých letech poměrně nákladnou rekonstrukcí, která z jindy zanedbaného koutu města udělala...Celý článek »
vydáno před 9 let 17 týdnů
Chrudim - Radnice si může na své konto připsat další úspory, a to při rekonstrukci Revoluční a Rooseveltovy ulice společně s ...Celý článek »
vydáno před 9 let 49 týdnů
Chrudim - Rekonstrukce ulice Na Sádkách zdárně pokračuje. Nyní se chrudimské radnici podařilo s dodavatelem stavby dohodnout na úsporách. Ty...Celý článek »
vydáno před 10 let 1 týden
Chrudim - Od pondělí 11. března je pro chodce i cyklisty nepoužitelná ulice Na Sádkách. Pokračuje zde totiž její rekonstrukce. Stavební práce by...Celý článek »
vydáno před 10 let 1 týden
Chrudim - Vysoutěžená cena obnovy úseku ramene řeky Chrudimky v ulici Na Sádkách bude o osm milionů nižší, než počítal projekt. Podle něj měla...Celý článek »
vydáno před 11 let 4 týdny
Chrudim - Radní města se shodli na zadání rekonstrukce ulice Na Sádkách. Ta má řešit opravu stávající náhonové zdi v úseku...Celý článek »