Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 4 roky 47 týdnů
Tak jaký byl první máj, ptal jsem se známého. Žlutý. Takový ještě nepamatuji. Třešně již odkvetly, na líbání abys hledal pozdní jabloň, lavičky žluté...Celý článek »
vydáno před 5 let 43 týdny
Chrudim – Muzeum barokních soch by mělo být pro město výkladní skříní, vzorem, jak pečovat o kulturní dědictví zanechané předky. Již před pěti lety...Celý článek »
vydáno před 5 let 43 týdny
Chrudim – Na jednání městského zastupitelstva vyrazila v minulém týdnu i skupinka lidí, kteří bydlí v domech na sídlišti U Stadionu. Svou agitaci k...Celý článek »
vydáno před 6 let 44 týdny
Chrudim - V pondělí 16. května dopoledne se celé vedení města Chrudimi sešlo v přednáškovém sále Muzea se senátory a poslanci za Pardubický...Celý článek »
vydáno před 7 let 42 týdny
Stream.cz - Děsivé následky toho, že naše země je v posledních letech zaplavena poli s řepkou olejkou. Ta je totiž stříkána koktejlem chemických...Celý článek »
vydáno před 7 let 49 týdnů
Chrudim - V pátek 17. dubna před 17. hodinou se před místní pobočkou Ministerstva zemědělství České republiky začali scházet odpůrci senátora...Celý článek »
vydáno před 7 let 49 týdnů
Chrudim - Pohár trpělivosti s výroky „chrudimského“ senátora Jana Veleby (Nez.) podle všeho přetekl. Jsou to totiž právě senátorovy výroky o...Celý článek »
vydáno před 8 let 27 týdnů
www.kotarbova.cz - Obchodníci a reklamy z nás dělají blbce. Promiňte ten výraz, ale jinak se to ani nazvat nedá. V hypersupermarketu prodávají...Celý článek »
vydáno před 8 let 30 týdnů
Chrudim - Zemědělcům v Pardubickém kraji se podařilo sklidit zatím asi 70 procent všech obilovin, přičemž nejlépe si vede Chrudimsko, kde je prý půda...Celý článek »
vydáno před 8 let 52 týdny
Chrudim - Novým předsedou Strany práv občanů (SPO), která se ještě do víkendu holedbala přívlastkem Zemanovci, se stal chrudimský senátor Jan Veleba...Celý článek »