Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 3 roky 39 týdnů
Chrudim – Nad celou Českou republiku se prý v těchto dnech „nasával“ vzduch z Afriky. Teploty atakují téměř čtyřicítku ve stínu, na slunci je ještě...Celý článek »
vydáno před 5 let 19 týdnů
Chrudim – Podvody při prodeji mobilních telefonů a další elektroniky jsou prakticky na denním pořádku. Lidem místo kýženého chytrého mobilu často...Celý článek »
vydáno před 6 let 3 dny
Chrudim – Zatímco dopravní policisté řeší množící se dopravní nehody v okolí města, strážníci městské policie nemohou nechat bez odezvy třeba řádění...Celý článek »
vydáno před 6 let 30 týdnů
Chrudim - Neděle 28. srpna nebyla pro strážníky městské policie dnem, kdy by nevěděli kam dřív skočit. V poklidu plynoucí víkendovou službu, kterou...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Chrudim - Ani prvního dubna neměli strážníci „na růžích ustláno“ a museli vyjíždět k opilcům, chmatácké mládeži a honili rovněž imaginárního psa v...Celý článek »
vydáno před 7 let 6 týdnů
Chrudim - Kámen ze srdce teď spadl místním členům Strany svobodných občanů. Jsou to právě Svobodní, kdo většinu městských investic převádějí na...Celý článek »
vydáno před 8 let 2 týdny
Pardubice - Na tísňovou linku 156 volal jistý muž s tím, že na schodech u domu sedí opilý muž a má u sebe psa, který budí přinejmenším respekt...Celý článek »
vydáno před 8 let 13 týdnů
Seč/Lukavice - K požáru rekreační chaty vyrážely před třetí hodinou ranní celkem čtyři jednotky hasičů, konkrétně profesionální hasiči ze Seče a...Celý článek »
vydáno před 8 let 30 týdnů
Dobrý den, posílám foto nalezeného pejska. Byl nalezen dnes 4.9.2014 ráno mezi obcemi Horka a Silnice (poblíž Chrasti). V příkopě u silnice u lesa....Celý článek »
vydáno před 9 let 23 týdny
Seč - Na adresu naší redakce se obrátila autorka zprávy se žádostí o výzvu s upozorněním všech pejskařů, aby si dávali pozor na lidskou rukou...Celý článek »