Chrudimské noviny

Dnes: 15°C
Zítra: 17°C
Pozítří: 15°C
vydáno před 7 let 27 týdnů
Roudnice nad Labem - První porážku po skvělém začátku jara zaznamenali chrudimští fotbalisté v Roudnici nad Labem. Domácí hráči ukázali, že po zimní...Celý článek »
vydáno před 8 let 5 týdnů
Chrudim - Neděle – středa – sobota. Přesně takový byl program Chrudimi v právě končícím týdnu, svěřenci trenéra Jirouska mají opravdu napilno. V...Celý článek »
vydáno před 8 let 19 týdnů
Chrudim - Posledních pět kol je před fotbalisty MFK Chrudim, kteří jsou zatím na skvělé čtvrté pozici. O přímé umístění se nyní utkají ze sedmou...Celý článek »
vydáno před 8 let 49 týdnů
Chrudim - Štěstí ve fotbale je nevyzpytatelné a to se ukázalo v souboji MFK Chrudim s Roudnicí nad Labem. Hosté zvítězili 2:1 ze dvou ojedinělých...Celý článek »
vydáno před 9 let 23 týdny
Roudnice nad Labem – Místní fotbalový klub MFK Chrudim zajížděl pro další body do Roudnice nad Labem. Hlavně zásluhou skvělé první půle se povedlo...Celý článek »
vydáno před 3 roky 14 týdnů
Chrudim - Třetiligové působení MFK Chrudim je definitivně u konce. Již jistý vítěz České fotbalové ligy se s vlastními fanoušky rozloučil...Celý článek »
vydáno před 3 roky 16 týdnů
Písek - Ač se zdálo, že mašina vedená trenérem Pavlem Jirouskem začala během jarní části sezóny ztrácet dech, když bylo potřeba, dokázala zapnout a...Celý článek »
vydáno před 3 roky 16 týdnů
Chrudim - Další krůček ke splnění stanoveného cíle udělali fotbalisté Chrudimi. Povinné vítězství proti jistému sestupujícímu z Čížové přineslo do...Celý článek »
vydáno před 3 roky 17 týdnů
Chrudim - Středeční vložené kolo přivedlo k chrudimskému Vodojemu celek Litoměřicka, který zde sehrál povedenou partii. Chrudimští sice podle...Celý článek »
vydáno před 3 roky 17 týdnů
Štěchovice - V předposledním venkovním zápase si lídr České fotbalové ligy z Chrudimi dokázal poradit s nepříjemnou situací, ve...Celý článek »