Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 6 let 39 týdnů
Veselý Kopec - V sobotu 3. září od 10 do 15 hodin se na Veselém Kopci u Hlinska koná Posvícení. Návštěvníky čeká bohatý program s ...Celý článek »
vydáno před 8 let 38 týdnů
Veselý Kopec - V sobotu 6. září můžete ve zdejším skanzenu zažít atmosféru staročeského Posvícení. V roubenkách zavoní tradiční...Celý článek »
vydáno před 10 let 38 týdnů
Veselý Kopec - V sobotu 8. září se od 10 do 15 hodin koná ve skanzenu na Veselém Kopci u Hlinska tradiční lidové posvícení.  ...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 6 dnů
Veselý Kopec/Hlinsko – Areál Veselého Kopce bude otevřen od 9 do 17 hodin, v sobotu 13. května se zde bude konat Hrnčířská sobota. Program...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 6 dnů
Veselý Kopec – Od Velkého pátku 7. dubna do Velikonočního pondělí 10. dubna budou otevřeny interiéry roubenek na Veselém Kopci. Najdete zde ...Celý článek »
vydáno před 17 týdnů 6 dnů
Veselý Kopec – V sobotu 4. února se v prostředí muzea v přírodě na Veselém Kopci u Hlinska po dvouleté pauze uskuteční první program...Celý článek »
vydáno před 26 týdnů 11 hodin
Veselý Kopec – Ve vánočně vyzdobených chaloupkách uvidíte, jak slavili Štědrý večer výměnkáři v polovině 19. století i jak vypadaly ozdoby z bílé...Celý článek »
vydáno před 2 roky 8 týdnů
Chrudim – V našem regionu se k velikonočním svátkům váže mnoho tradic. Ty letošní Velikonoce se opět odvíjejí s jiným, a hlavně chudším, scénářem....Celý článek »
vydáno před 2 roky 16 týdnů
Veselý Kopec – Muzeum v přírodě Vysočina sice zůstává vzhledem k situaci stále zavřené, ale tradiční masopustní obchůzku v podání vesnické skupiny z...Celý článek »
vydáno před 3 roky 4 dny
Chrudim – Volnou vstupenku na kulturní akci můžete získat při návštěvě Muzea loutek v Chrudimi a Muzea v přírodě Vysočina. Společnou...Celý článek »