Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 7 let 29 týdnů
Heřmanův Městec - Nejnovější fotograficko-filmová projekce manželů Motani z jejich cesty napříč severním Thajskem je na programu Kina Mír ve čtvrtek...Celý článek »
vydáno před 1 rok 8 týdnů
Heřmanův Městec – Zveme Vás na filmový festival Expediční kamera, který od roku 2009 přináší nejlepší cestovatelské a dobrodružné filmy z mezinárodní...Celý článek »
vydáno před 1 rok 12 týdnů
Heřmanův Městec – V Galerii Dvojdomek v Heřmanově Městci je k vidění zajímavá výstava věnovaná  stoletému výročí zprovoznění...Celý článek »
vydáno před 1 rok 17 týdnů
Chrudim – V pondělí 21. února v 18 hodin přijíždí do městského kina se svou cestovatelskou přednáškou Kateřina a Miloš Motani. Známá...Celý článek »
vydáno před 3 roky 2 týdny
Chrudim a okolí: Kina začala promítat, otevřela se muzea. Návštěvníci musí mít při vstupu, pohybu a pobytu v prostorech zakrytý nos i ústa rouškou či...Celý článek »
vydáno před 3 roky 15 týdnů
Heřmanův Městec – Výprava Jindřicha Böhma za domorodci kmene Waorani do amazonské džungle v Ekvádoru přináší poznatky o mizejícím světě...Celý článek »
vydáno před 3 roky 16 týdnů
Chrudim – Milovníky virtuálních výprav do dalekých zemí zveme v pondělí 24. února na  cestopisné pásmo Kateřiny a Miloše Motani. Cílem bude...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Heřmanův Městec - Nejnovější multimediální diashow manželů Motani o jejich cestě po Malajském poloostrově a ostrově Borneo uvidíte ve čtvrtek 24....Celý článek »
vydáno před 3 roky 46 týdnů
Heřmanův Městec - Ve čtvrtek 18. července v 18 hodin začíná v místním kině přednáška s výjimečným setkáním s mayskými stařešiny a aztéckým...Celý článek »
vydáno před 4 roky 17 týdnů
Chrudim - Nejnovější fotograficko-filmovou projekci Kateřiny a Miloše Motani - FLORIDA & HAVAJ NA HAVAJI uvidíte v Městském kině v...Celý článek »