Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 8 let 19 týdnů
Chrudim - V sobotu 22. a v neděli 23. listopadu potěší všechny milovníky loutek představení na Malé scéně Divadla Karla Pippicha. Loutkové...Celý článek »
vydáno před 1 týden 2 dny
Chrudim – Malá scéna Divadla Karla Pippicha v Chrudimi je v pondělí 27. března připravena pro dětské představení Jak na obra. Divadýlko z...Celý článek »
vydáno před 1 rok 14 týdnů
Chrudim – Jedna soutěž, šest zúčastněných, dva vítězné návrhy, čtyři obdarovaní finanční odměnou. Komise dva návrhy vyloučila pro nedodržení...Celý článek »
vydáno před 1 rok 16 týdnů
Chrudim – Od pátého října do desátého listopadu probíhala soutěž na dodavatele exteriérových plastik vhodných k umístění po Chrudimi. Představa města...Celý článek »
vydáno před 3 roky 3 týdny
Chrudim – Na Malé scéně Divadla Karla Pippicha se v sobotu 14. března v 17 hodin představí spolek Ty-Já-tr Slatiňany. Divadelní hra s ...Celý článek »
vydáno před 4 roky 7 týdnů
Chrudim - Ve středu 13. února v 17 hodin uvidíte na Malé scéně Divadla Karla Pippicha výpravné pohádkové představení Divadýlka Mrak. Pohádka s...Celý článek »
vydáno před 4 roky 16 týdnů
Chrudim – Není pochyb o tom, že Muzeum loutkářských kultur (MLK) patří k ukázkové „výkladní skříni“ města. Pod novým vedením vzkvétá, rozrůstá se a...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Chrudim - V neděli 4. listopadu se mohou děti těšit hned na dvě pohádková představení. V 10 hodin dopoledne Tomáš a Tereza Machkovi, z...Celý článek »
vydáno před 4 roky 23 týdny
Chrudim – Na sobotní rybí jarmark, kde jsme mohli vidět naživo zástupce vodní říše, navazuje i Vodnická pohádka. Divadýlko Mrak ji uvádí v pondělí 22...Celý článek »
vydáno před 5 let 3 týdny
Chrudim - Pohádky pro děti budou od prvního dne prázdnin zpříjemňovat dětem volné chvíle. Tak jako i v minulých letech pro ně Chrudimská beseda...Celý článek »