Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 5°C
vydáno před 7 let 4 týdny
Lanškroun - Nejmladší chrudimští hokejisté mají za sebou další vystoupení v této sezóně, tentokrát si výrazně vyšlápli na celek Lanškrouna a...Celý článek »
vydáno před 7 let 6 týdnů
Chrudim - Hráči narození roku 2004 a mladší odehráli druhé krajské kolo na domácím ledě proti Chocni. Vyrovnaný duel nakonec vítěze nepoznal, celky...Celý článek »
vydáno před 7 let 9 týdnů
Břeclav - Chrudimští hokejisté narození zejména roku 2004 zamíří bojovat do Břeclavi, kde se v mezinárodním turnaji poperou o prvenství.   Tým...Celý článek »
vydáno před 7 let 13 týdnů
Choceň - Další hrací den se opět chrudimským elévům povedl. V Chocni nejprve porazili Litomyšl a následně také domácí Sparta a i díky tomu jsou v...Celý článek »
vydáno před 7 let 20 týdnů
Chrudim - Dva zápasy v právě začaté sezóně mají za sebou nejmladší hokejisté Chrudimi. Nejprve si vysoko poradili s Litomyšlí, následující den to...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Pardubice - Elévové mají za sebou další utkání a opět se zaradovali z výhry. Tentokrát si poradili v ČEZ Aréně v Pardubicích s domácím výběrem,...Celý článek »
vydáno před 8 let 2 týdny
Chrudim - Další úšpěšné utkání má za sebou nejmladší kategorie chrudimského hokeje a to elévové. S Hlinskem si na jeho hřišti poradili bez problému a...Celý článek »
vydáno před 8 let 7 týdnů
Chrudim - Nejmladší hokejový výběr chrudimského celku sehrál další dva zápasy a oba vítězně. Elévům se v letošní sezóně zatím daří opravdu znamenitě...Celý článek »
vydáno před 8 let 10 týdnů
Hlinsko - Nejmladší hokejisté, kteří oblékají dres Chrudimi, mají za sebou poslední předvánoční vystoupení. Nakonec z toho byla remíza a vítězství.  Celý článek »
vydáno před 8 let 17 týdnů
Chrudim - Nejmladší hokejisté v Chrudimi mají za sebou další zápasy a nutno říci, že s velkým úspěchem. Po remíze proti Hlinsku přišly dva výprasky...Celý článek »