Chrudimské noviny Jednou větou

Dnes: 4°C
Zítra: 8°C
Pozítří: 10°C

Jednou větou

18.11.2020
Nemám dostatek věrohodných informací a žádné kompetence abych mohl řešit skutky pana Babiše. Pokud někdo takové informace má, ať na pana Babiše podá trestní oznámení.
Richard Herbst, zastupitel města Chrudim
07.10.2020
Piráti se mohou stokrát zaklínat, že nejsou levice, nicméně fakt, že vyluxovali voliče hlavně socanům a komunistům, svědčí pro to, že jejich voliči si myslí opak.
JAV
05.09.2020
Vždy, když něco děláte, je malér. Kritikům bych vzkázal, ať postaví něco lepšího, když tak nadávají. A jednou budou možná rádi, že v tom domě budou moci bydlet, až dostanou ve stáří rakovinu.
Architekt Milan Stejskal z havlíčkobrodského Atelieru 02, který projektoval přestavbu Štěpánkova domu
25.08.2020
Zbaběle mlčel, když byl usvědčen ze lži při nesplácení půjčky, zbaběle mlčí, když není schopen řešit chaos v dopravě. Pirát Štěpánek. K čemu ho ve funkci místostarosty máme?
Čtenář Jokl v diskuzi Chrudimských novin
21.03.2020
Pokud nedej bože nastane jiná hrozba, která se nebude odvíjet v týdnech, ale v hodinách, až budeme čelit meteoritu nebo blackoutu, a tuto zemi budou nadále řídit senilní vrchní velitel ozbrojených sil a blábolící psychopat, nechci domýšlet, co s námi bude.
Pavel Novotný, starosta Řeporyjí
17.03.2020
Tak jsme si ušili roušky sami. Až bude válka, vezmeme si ze skladů pušky a budeme se bránit taky sami.
ze sociálních sítí
20.02.2020
Pan Málek byl s většinou návrhů spíš k smíchu, přinejmenším na zdvižené obočí. Ohledně hotelu Bohemia navrhoval "pojďme hodit do kanálu půl roku práce jedním hlasováním".
Daniel Lebduška, městský zastupitel
10.02.2020
Kdokoliv si pořídí mobilní přístroj, musí vědět, že jeho soukromí přestalo existovat. Cokoliv na něm děláme, může někdo zneužít.
Jānis Sārts, ředitel Strategického komunikačního centra při NATO
30.12.2019
Kandidátů na Trapas roku 2019 bylo v našem městě dost, ale v cílové rovince zcela jasně zvítězil bývalý starosta Řezníček. Ani rok po své politické prohře nepochopil, že již není starostou a místo toho, aby si užíval důchodu, dělá svým novoročním projevem na náměstí ostudu sobě i starostovské funkci.
Louis
21.12.2019
Krásné prožití svátků vánočních a hodně úspěchů do nového roku vám všem přeje ...
Redakce Chrudimských novin