Chrudimské noviny Jednou větou

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C

Jednou větou

30.06.2022
Ty vaše noviny mají ostřejší články než komentáře. Většinou tomu bývá naopak.
Karel Pešík, bývalý Chrudimák
06.01.2022
Myslím si, že radnice, zrovna jako stát, by se měla plést do života občanů co nejméně a zároveň by měla mít nízké daně a poplatky, protože daňový poplatník sám dobře ví, kam je chce investovat či za co utratit, měla by to být jeho svobodná vůle. Město by mělo zabezpečit zejména základní infrastrukturu a služby, jako jsou opravené chodníky a silnice, svítící veřejné osvětlení, bezpečnost, vyvezené popelnice, opravené školy a podpora sportu, podle hesla ve zdravém těle zdravý duch. Zvlášť v době covidu je důležité se hýbat a posilovat imunitu.
místostarosta Slatiňan, Stanislav Šťastný
01.01.2022
PF 2022 přeje všem čtenářům redakce Chrudimských novin!
Redakce Chrudimských novin
31.01.2021
V tuhle chvíli asi patřím mezi nejvýraznější postavy kraje.
Pavel Štěpánek, místostarosta města Chrudim za Piráty
31.12.2020
Šťastnější Nový rok 2021 Vám přeje ...
Redakce Chrudimských novin
18.11.2020
Nemám dostatek věrohodných informací a žádné kompetence abych mohl řešit skutky pana Babiše. Pokud někdo takové informace má, ať na pana Babiše podá trestní oznámení.
Richard Herbst, zastupitel města Chrudim
07.10.2020
Piráti se mohou stokrát zaklínat, že nejsou levice, nicméně fakt, že vyluxovali voliče hlavně socanům a komunistům, svědčí pro to, že jejich voliči si myslí opak.
JAV
05.09.2020
Vždy, když něco děláte, je malér. Kritikům bych vzkázal, ať postaví něco lepšího, když tak nadávají. A jednou budou možná rádi, že v tom domě budou moci bydlet, až dostanou ve stáří rakovinu.
Architekt Milan Stejskal z havlíčkobrodského Atelieru 02, který projektoval přestavbu Štěpánkova domu
25.08.2020
Zbaběle mlčel, když byl usvědčen ze lži při nesplácení půjčky, zbaběle mlčí, když není schopen řešit chaos v dopravě. Pirát Štěpánek. K čemu ho ve funkci místostarosty máme?
Čtenář Jokl v diskuzi Chrudimských novin
21.03.2020
Pokud nedej bože nastane jiná hrozba, která se nebude odvíjet v týdnech, ale v hodinách, až budeme čelit meteoritu nebo blackoutu, a tuto zemi budou nadále řídit senilní vrchní velitel ozbrojených sil a blábolící psychopat, nechci domýšlet, co s námi bude.
Pavel Novotný, starosta Řeporyjí