Chrudimské noviny

Dnes: 0°C
Zítra: 2°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 8 let 1 týden
Pardubice - Občanské sdružení pod názvem Stabilita pro dodávky tepla, jež bojuje za dodávky tepla z Opatovické elektrárny (EOP) do svých...Celý článek »
vydáno před 8 let 16 týdnů
Praha /Most - V pondělí 6. srpna proběhlo na výzvu společnosti Czech Coal a.s. jednání s představiteli Elekráren Opatovice, které se týkalo dodávek...Celý článek »
vydáno před 1 rok 43 týdny
Opatovice nad Labem/Chrudim - I přes meziroční růst cen elektřiny a plynu převyšující v některých případech i 10% je cena tepelné energie z...Celý článek »
vydáno před 3 roky 7 týdnů
Chrudim – Je to obdobná situace, jako když mobilní operátor nabízí svým dlouholetým klientům telefon zdarma. Opatovická elektrárna věnovala...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Opatovice nad Labem - Elektrárny Opatovice (EOP) od 1. 1. 2017 upravují cenu tepla tak, aby lépe odpovídala nákladům na jeho pořízení a zvýhodňovala...Celý článek »
vydáno před 4 roky 47 týdnů
Chrudim/Opatovice - Elektrárny Opatovice (EOP) zdražují v letošním roce teplo dodávané do chrudimských domácností i v jiných regionech v průměru o...Celý článek »
vydáno před 5 let 40 týdnů
Chrudim - V čele radnice bije dobré a laskavé srdce. O tom se teď mohli přesvědčit všichni ti, jimž starosta města Petr Řezníček (SNK-ED) ze své...Celý článek »
vydáno před 5 let 48 týdnů
Pardubice - Nový primátor města Martin Charvát (ANO 2011) má zájem stát se členem vedení opatovické teplárny (EOP) a chce dohlédnout na to, aby...Celý článek »
vydáno před 6 let 27 týdnů
Chrudim - Výstavba horkovodu v ulicích kolem centra města úspěšně pokračuje a Elektrárna Opatovice (EOP), která za tímto projektem stojí, se...Celý článek »
vydáno před 6 let 39 týdnů
Opatovice nad Labem - Zdejší elektrárna musí do své ekologizace vložit v příštích dvou letech 2,7 miliardy korun. Bez této masivní investice by totiž...Celý článek »