Chrudimské noviny

Dnes: 7°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 5°C
vydáno před 4 roky 3 týdny
Chrudim - Příprava na jarní část České fotbalové ligy je v plném proudu, jako dalšího soupeře si MFK Chrudim pozvalo celek Živanic. Mužstvo Divize C...Celý článek »
vydáno před 6 let 15 týdnů
Chrudim - Nevýrazný podzim prvního týmu výrazně napravuje rezervní výběr MFK. Chrudimské mládí si nyní vyšláplo na Horní Jelení, které sestřelilo v...Celý článek »
vydáno před 6 let 17 týdnů
Chrudim - Posílený rezervní tým o několik hráčů z elitního mužstva přivítal doma Žamberk a chtěl si dojít pro další tři body. Povedlo se mu to díky...Celý článek »
vydáno před 6 let 18 týdnů
Holice - Vedoucí tým krajského přeboru chtěl na domácím hřišti potvrdit papírové předpoklady proti rezervě Chrudimi, hosté však předvedli dobrý výkon...Celý článek »
vydáno před 6 let 20 týdnů
Svitavy - Chrudimská rezerva si v krajském přeboru připsala další vítězství, které ji posunulo již na šestou příčku. Ve Svitavách exdivizní celek...Celý článek »
vydáno před 6 let 24 týdny
Moravany - Další utkání pro rezervu chrudimského fotbalového celku body nepřineslo. Smolný víkend celého klubu skončil v mužských kategoriích bez...Celý článek »
vydáno před 6 let 26 týdnů
Chrudim - V krajském přeboru si chrudimští fotbalisté připsali další vysoké vítězství, tentokrát se jim podařilo udolat Sokol Dolní Újezd 6:2,...Celý článek »
vydáno před 6 let 38 týdnů
Holice - V dalším kole Krajského přeboru se chrudimským hráčům nevedlo podle představ. I přesto, že Holice dohrávaly zápas v deseti dokázal vedení 2:...Celý článek »
vydáno před 6 let 43 týdny
Svitavy - Chrudimští fotbalisté se v krajském přeboru znovu trochu přiblížili čelu tabulky. Na jaře trápící se Svitavy Chrudimi velmi dlouho...Celý článek »
vydáno před 6 let 48 týdnů
Chrudim - Na úvodní remízu z Heřmanova Městce dokázala rezerva Chrudimi navázat domácím vítězstvím nad Litomyšlí, kterou zejména díky dvěma gólům v...Celý článek »