Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 9 let 48 týdnů
Chrudim - Park Střelnice bude od prvního července opět přístupný po staré trase kolem Červené kapličky. Na místě zničené lávky se teď totiž objevila...Celý článek »
vydáno před 10 let 8 týdnů
Chrudim - Další posun v kauze poničené lávky spojující park Střelnici se sousední lokalitou U Kapličky na sebe nenechal v prvních jarních...Celý článek »
vydáno před 10 let 10 týdnů
Chrudim - Stavba nové lávky spojující park Střelnici s okolní zástavbou po téměř roce zdánlivé nečinnosti začíná konečně získávat konkrétní...Celý článek »
vydáno před 10 let 37 týdnů
Chrudim - Lávka, kterou v parku Střelnice poničila poblíž zdejší nově opravené kapličky červencová vichřice, se už nevrátí na původní místo. Rozhodlo...Celý článek »
vydáno před 2 hodiny 40 min
Pardubice – První etapa modernizace pardubického železničního uzlu je pomalu u konce. Jak to dopadlo se sem sjedou už příští pátek podívat i premiér...Celý článek »
vydáno před 4 týdny 4 dny
Chrudim – Už zbývá odklidit jen poslední zbytky z demolice starého mostu ze 70. let a stavba nového může začít. Budoucí most přes řeku Chrudimku by...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 2 dny
Chrudim – Jak pokračuje rekonstrukce schodišťových stupňů na nábřeží Karla Čapka, kvůli které není možné přecházet přes frekventovanou lávku?...Celý článek »
vydáno před 15 týdnů 2 dny
Chrudim – Zastupitelé v pondělí posunuli k realizaci další dva projekty do tentokrát už čtvrtého ročníku participativního rozpočtu Tvořím...Celý článek »
vydáno před 40 týdnů 9 hodin
Chrudim – Tento týden měla být uzavřena lávka přes Chrudimku, která vede k základní škole mezi nábřežím Karla Čapka a Husovou ulicí. Jenže vlivem...Celý článek »
vydáno před 1 rok 2 týdny
Chrudim – Podle doby a rozsahu rekonstrukce už někteří čekali, že po lávce snad začnou jezdit i vlaky. Zpevňování okolí však mělo jiný důvod. Brzy se...Celý článek »