Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 11 let 22 týdny
Chrudim/Trhová Kamenice/Nemošice - Husté sněžení komplikuje v současné době situaci v dopravě na mnoha místech bývalého okresu i u sousedů. U...Celý článek »
vydáno před 1 týden 2 dny
Chrudim – Občané neměli šanci se na situaci připravit, protože je nikdo nevaroval dopředu. Tiskový úsek města Chrudim až dnes dopoledne oznámil další...Celý článek »
vydáno před 18 týdnů 2 dny
ČR – Už žádné dlouhé fronty u přepážek úřadů. Bankovní identitu využívá stále vyšší počet lidí a šetří tím svůj čas. Tuto možnost má až 6 ...Celý článek »
vydáno před 2 roky 2 týdny
Chrudim – Radnice upozorňuje občany, že od 1. července čekají Medlešice zásadní komplikace v dopravě, což bude mít za následek ztíženou...Celý článek »
vydáno před 2 roky 45 týdnů
V českých městech se problémy s dopravou stále nedaří řešit. Soužití chodců, cyklistů a řidičů zůstává silně problematické. Jízda na kole je...Celý článek »
vydáno před 3 roky 5 týdnů
Pardubický kraj – V pondělí začaly akce v rámci Týdne pro klima. Letos se zapojily pořádáním akcí zdaleka nejaktivněji lidé v Pardubicích....Celý článek »
vydáno před 3 roky 44 týdny
Pardubice – Počet prokazatelně nakažených coronavirem stoupá. Přibývá také těch, kdo buď z vlastní vůle, nebo z vůle autority podstupují testy, aby...Celý článek »
vydáno před 5 let 33 týdny
Chrudim – Oblíbené, unikátní, hojně navštěvované. Takové jsou tradiční vánoční trhy, jež pořádá Zahradnictví Mikan na Blehovsku. Všechny zmíněné...Celý článek »
vydáno před 7 let 18 týdnů
Pardubice - Město po čtyřech letech znovu prozkoumá dopravní chování svých obyvatel. Na základě výsledků dotazníkového šetření tak zjistí, kolik...Celý článek »
vydáno před 8 let 22 týdny
Chrudim/Medlešice - Ve středu 17. února v 17 hodin začne v medlešickém zámku diskuse, kterou svolalo vedení města a místní osadní výbor. Hlavním...Celý článek »