Chrudimské noviny

Dnes: 5°C
Zítra: 13°C
Pozítří: 12°C
vydáno před 20 týdnů 13 hodin
Chrudim – Za posledních deset let byla sice v roce 2020 naměřena nejlepší hodnota míry znečištění ovzduší s poklesem koncentrace rakovinotvorného...Celý článek »
vydáno před 3 roky 46 týdnů
Chrudim – Význam retardérů v ulici Čs. armády není pro Chrudimáky žádným tajemstvím. Přes ujišťování šéfa Odboru dopravy MěÚ Chrudim Martina Klimka o...Celý článek »
vydáno před 4 roky 40 týdnů
Chrudim – Počasí v těchto dnech není právě přívětivé. Nejedná se ani tak o mrazy, jež v zimě bývají obvyklé, ale spíše o smog a znečištěné ovzduší....Celý článek »
vydáno před 5 let 42 týdny
Chrudim - Na zdejší radnici bije skutečně dobré srdce. O tom se v nedávné době přesvědčili nejen milovníci kultury a především druhé nejstarší opony...Celý článek »
vydáno před 6 let 43 týdny
Opatovice/Chrudim - Zdejší teplárna zdražila během tohoto roku už potřetí teplo pro zhruba 60 tisíc domácností v Pardubicích, Chrudimi a Hradci...Celý článek »
vydáno před 6 let 48 týdnů
Chrudim/Opatovice - Elektrárny Opatovice (EOP) přecházejí od prvního ledna roku 2015 na nové účtování cen za dodané teplo. Takzvaná dvousložková cena...Celý článek »
vydáno před 7 let 6 týdnů
Opatovice - Elektrárny Opatovice (EOP) mohly zahájit topnou sezónu už od prvního září. Venkovní teploty byly ale až doposud příznivé, a tak toho...Celý článek »
vydáno před 7 let 42 týdny
Praha/Opatovice nad Labem - Podpisem dohody o narovnání uzavřela skupina Czech Coal osm let trvající spory s Energetickým a ...Celý článek »
vydáno před 8 let 2 týdny
Opatovice nad Labem - Společnost Elektrárny Opatovice (EOP) stále ještě neví, jaké palivo bude využívat od 1. ledna 2014. Zatím spaluje ve svých...Celý článek »
vydáno před 8 let 13 týdnů
Pardubice/Chrudim - V posledních několika letech každoročně stále stejná písnička - zatímco si primátorka Pardubic Štěpánka Fraňková (Sdružení pro...Celý článek »