Chrudimské noviny

Dnes: 18°C
Zítra: 17°C
Pozítří: 20°C
vydáno před 7 týdnů 6 dnů
Chrudim – Za posledních deset let byla sice v roce 2020 naměřena nejlepší hodnota míry znečištění ovzduší s poklesem koncentrace rakovinotvorného...Celý článek »
vydáno před 3 roky 34 týdny
Chrudim – Význam retardérů v ulici Čs. armády není pro Chrudimáky žádným tajemstvím. Přes ujišťování šéfa Odboru dopravy MěÚ Chrudim Martina Klimka o...Celý článek »
vydáno před 4 roky 28 týdnů
Chrudim – Počasí v těchto dnech není právě přívětivé. Nejedná se ani tak o mrazy, jež v zimě bývají obvyklé, ale spíše o smog a znečištěné ovzduší....Celý článek »
vydáno před 5 let 29 týdnů
Chrudim - Na zdejší radnici bije skutečně dobré srdce. O tom se v nedávné době přesvědčili nejen milovníci kultury a především druhé nejstarší opony...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Opatovice/Chrudim - Zdejší teplárna zdražila během tohoto roku už potřetí teplo pro zhruba 60 tisíc domácností v Pardubicích, Chrudimi a Hradci...Celý článek »
vydáno před 6 let 36 týdnů
Chrudim/Opatovice - Elektrárny Opatovice (EOP) přecházejí od prvního ledna roku 2015 na nové účtování cen za dodané teplo. Takzvaná dvousložková cena...Celý článek »
vydáno před 6 let 46 týdnů
Opatovice - Elektrárny Opatovice (EOP) mohly zahájit topnou sezónu už od prvního září. Venkovní teploty byly ale až doposud příznivé, a tak toho...Celý článek »
vydáno před 7 let 30 týdnů
Praha/Opatovice nad Labem - Podpisem dohody o narovnání uzavřela skupina Czech Coal osm let trvající spory s Energetickým a ...Celý článek »
vydáno před 7 let 42 týdny
Opatovice nad Labem - Společnost Elektrárny Opatovice (EOP) stále ještě neví, jaké palivo bude využívat od 1. ledna 2014. Zatím spaluje ve svých...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Pardubice/Chrudim - V posledních několika letech každoročně stále stejná písnička - zatímco si primátorka Pardubic Štěpánka Fraňková (Sdružení pro...Celý článek »