Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 3 roky 48 týdnů
Chrudim - I druhé domácí střetnutí před startem nového ročníku VARTA FUTSAL ligy futsalisté ERA-PACKu Chrudim zvládli na výbornou. Před vlastními...Celý článek »
vydáno před 5 let 17 týdnů
Chrudim - Již druhým rokem vedení futsalového klubu FK ERA-PACKu Chrudim pořádá pro mladé talenty futsalové kempy, další příležitost přijde o velkých...Celý článek »
vydáno před 5 let 27 týdnů
Chrudim - Opět po roce vyrazí chrudimské mládí do boje o mistrovský titul. Před rokem v Heřmanově Městci porazili zásluhou gólů Dominika Zdržálka ve...Celý článek »
vydáno před 5 let 40 týdnů
Po úspěšných letních kempech se futsalový klub ERA-PACK Chrudim rozhodl uspořádat také kemp podzimní. V termínu 26.-28. října 2016 se ve sportovní...Celý článek »
vydáno před 6 let 8 týdnů
Zlín - Duo ERA-PACKu Chrudim Ladislav Mužík a Filip Panchártek v průběhu týdne reprezentovalo české národní barvy ve Zlíně Development Cupu 2016. V...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Chrudim - O následujícím víkendu proběhne ve valašském Vsetíně turnaj Generali Cup, kterého se zúčastní reprezentace do sedmnácti i devatenácti let....Celý článek »
vydáno před 6 let 23 týdny
Chrudim - Nábory mládeže pořádá chrudimský ERA-PACK průběžně od začátku sezóny a o mladé hráče se starají i hvězdy A-týmu. Nyní připravil...Celý článek »
vydáno před 6 let 24 týdny
Chrudim - Po nedělním desetigólovém výprasku v Praze si brankových hodů užili také fanoušci doma v Chrudimi! Před vlastním publikem se střelci ERA-...Celý článek »
vydáno před 6 let 24 týdny
Praha / Chrudim - Třítýdenní pauza způsobená evropským šampionátem v Bělehradě je za námi, na řadu přichází závěr základní části CHANCE Futsal ligy....Celý článek »
vydáno před 6 let 26 týdnů
Chrudim - Dominik Zdržálek společně s Jakubem Řezníčkem vládne s deseti brankami střeleckým tabulkám juniorské ligy v kategorii do devatenácti let,...Celý článek »