Chrudimské noviny

Dnes: 21°C
Zítra: 21°C
Pozítří: 21°C
vydáno před 12 týdnů 3 dny
Chrudim – Je to pět let. Skoro na den přesně. V roce 2016 totiž Chrudimské noviny přinesly zprávu o těžko pochopitelném „zmlazovacím“ řezu, jehož...Celý článek »
vydáno před 2 roky 32 týdny
Chrudim – V neděli oslaví svůj svátek všichni Martinové. Jejich svatý patron letos v našich krajích rozhodně na bílém koni nepřijede. To však...Celý článek »
vydáno před 4 roky 16 týdnů
Chrudim – Historický dům ležící na náměstíčku U Vodárny podle nejnovějších informací změnil majitele. Nemovitost byla dlouhou dobu na prodej, protože...Celý článek »
vydáno před 4 roky 36 týdnů
Chrudim – Ošetřovat zeleň lze různým způsobem. Buď bezohledně, jak dokázalo město třeba v případě stromů na náměstíčku U Vodárny, nebo ohleduplně....Celý článek »
vydáno před 5 let 13 týdnů
Chrudim - Před měsícem radnice informovala Českou inspekci životního prostředí o nešetrně ořezaných stromech před supermarketem Tesco. Úředníci se...Celý článek »
vydáno před 7 let 3 dny
Chrudim - Náměstíčko U Vodárny prošlo v minulých letech poměrně nákladnou rekonstrukcí, která z jindy zanedbaného koutu města udělala...Celý článek »
vydáno před 7 let 15 týdnů
Chrudim - Stavba nové lávky spojující park Střelnici s okolní zástavbou po téměř roce zdánlivé nečinnosti začíná konečně získávat konkrétní...Celý článek »
vydáno před 7 let 50 týdnů
Chrudim - Rekonstrukce ulice Na Sádkách, která probíhala od loňského května ve dvou etapách, je nyní u konce. Navazovala v těchto místech...Celý článek »
vydáno před 8 let 11 týdnů
Chrudim - Rekonstrukce ulice Na Sádkách zdárně pokračuje. Nyní se chrudimské radnici podařilo s dodavatelem stavby dohodnout na úsporách. Ty...Celý článek »
vydáno před 8 let 23 týdny
Chrudim - V úterý před 18. hodinou bylo voláno strážníkům, že v ulici Na Sádkách leží muž, který o sobě uvedl, že je diabetik. Podle...Celý článek »