Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 2 týdny 5 dnů
Chrudim – Masivní kácení stromů, co navazovaly na lesík na sídlišti U Stadionu, který vykáceli před šesti lety kvůli výjezdovému místu pro záchranky...Celý článek »
vydáno před 45 týdnů 6 dnů
Chrudim – Shodou okolností přesně na druhý den po tragické události na naučné stezce Chrastecka, kdy po pádu stromu zahynuli dva lidé, se na odboru...Celý článek »
vydáno před 1 týden 6 dnů
Do letošního jara ubylo milion ovocných stromů. V našem okolí zanikla třešňovka v Lukavici, Bítovanech, U Třech bubnů a ještě pár dalších. Kdysi...Celý článek »
vydáno před 1 rok 5 týdnů
Chrudim – Protože je stále ještě období vegetačního klidu, které trvá od října do konce března, na mnoha místech po městě se provádí ořez stromů a...Celý článek »
vydáno před 2 roky 24 týdny
Chrudim - Po čtvrtečním silném větru, který lámal stromy a ohýbal i plechové značky, musela městská policie opáskovat některé lokality v městském...Celý článek »
vydáno před 2 roky 38 týdnů
Chrudimsko/Hlinecko – Chystáte se na houby nebo prostě jen na procházku mezi stromy? Tak dávejte pozor, kam si výlet naplánujete. Po sérii bouřek,...Celý článek »
vydáno před 2 roky 39 týdnů
Pardubice – Obdivovali ji všichni, kdo měli cit pro technické stavby. V tichosti naštěstí včera nepadl k zemi nejstarší železobetonový věžový vodojem...Celý článek »
vydáno před 2 roky 43 týdny
Pardubice – Po akci z minulého týdne, kdy se několik desítek aktivistů sešlo, aby dali najevo, že si nepřejí kácení 160letého jasanu u Podkovy,...Celý článek »
vydáno před 3 roky 3 týdny
Pardubice – První fotografie z příprav terénu pro budování nového srdce Pardubické nemocnice, kdy to vypadalo jako po odklízení následků řádění...Celý článek »
vydáno před 3 roky 4 týdny
I když tam vůbec neměl být, vypadá to, že v pardubické nemocnici řádila bouře Klaus. Už při vstupu si nebylo možné nevšimnout netradiční podívané. V...Celý článek »