Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 4 roky 50 týdnů
Chrudim - Chrudimští futsalisté zvládli odvetné derby s vysokomýteckým Nejzbachem, následně již jejich zrak směřuje k blížícímu se Final Four Poháru...Celý článek »
vydáno před 5 let 38 týdnů
Chrudim - Futsalisté ERA-PACKu mají před sebou poslední výjezd v rámci základní části. Pro další vítězství si pojedou do Brna, kde změří síly se...Celý článek »
vydáno před 6 let 20 týdnů
Vídeň - Chrudimský ERA-PACK se v rámci přípravy na další ročník CHANCE futsal ligy zúčastní tradičního turnaje MITROPA FUTSAL CUP. Nyní se...Celý článek »
vydáno před 6 let 35 týdnů
Chrudim - Nabitý futsalový víkend skončil další trofejí pro chrudimský futsalový tým. Šestý ročník MITROPA CUPU stejně jako v pěti předchozích...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Kadaň - V pondělí proběhl v Kadani los letos nové akce, která se bude starat o zakončení Poháru FAČR. Od současné sezóny totiž svaz nastoupil na...Celý článek »
vydáno před 7 let 5 týdnů
Chrudim - Oficiální stránky Era-Packu oznámily termíny na Elitní kolo UEFA Futsal Cupu. To se odehraje koncem listopadu v ČEZ ARENĚ v Pardubicích....Celý článek »
vydáno před 7 let 34 týdny
Rotterdam - Ještě před začátkem vyřazovacích bojů si několik hráčů z Era-Packu udělalo výlet na reprezentační sraz a byli rozhodně nápomocni. Díky...Celý článek »
vydáno před 7 let 49 týdnů
Chrudim - Chrudimští futsalisté si připsali poslední letošní trofej. Na naší scéně dokázali vyhrát vše, co jim přišlo pod ruku a mají za sebou velmi...Celý článek »
vydáno před 7 let 49 týdnů
Chrudim - Den po finále ligového poháru začal v chrudimské sportovní hale již čtvrtý ročník Mitropa Cupu, kterého se nyní zúčastnily čtyři týmy. Do...Celý článek »
vydáno před 7 let 50 týdnů
Chrudim - Další zlatý večer pro tuhle partu. Era-Pack Chrudim si s celkem Bohemians 1905 doslova pohrál a po výhře 6:1 popáté za sebou zvedl nad...Celý článek »