Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 3 roky 6 týdnů
Chrudim – V našem regionu se k velikonočním svátkům váže mnoho tradic. Ty letošní Velikonoce se opět odvíjejí s jiným, a hlavně chudším, scénářem....Celý článek »
vydáno před 7 let 5 týdnů
Chrudim –Svatý týden nám pomalu končí a Velikonoce jsou za dveřmi. Dnes si připomínáme Zelený čtvrtek – den Poslední večeře Páně, zítra Velký pátek...Celý článek »
vydáno před 11 let 9 týdnů
Hlinsko - Soubor lidových staveb Vysočina připravil od 19. března do 7. dubna v památkové rezervaci Betlém v Hlinsku zajímavou velikonoční...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 2 dny
Veselý Kopec – V sobotu 4. května se od 9 do 16 hodin koná tradiční Hrnčířská sobota na Veselém Kopci. Připraven je kulturní program, řemeslné...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 5 dnů
Začátek a konec. Konec a začátek. Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 6 dnů
Čtvrtkem začíná velikonoční Triduum. Je vrcholem křesťanského liturgického roku. Následuje Velký pátek, Bílá sobota a v neděli slavnost...Celý článek »
vydáno před 7 týdnů 2 dny
Veselý Kopec ľ Během programu Velikonoce na Veselém Kopci se ve dnech od pátku 29. března do pondělí 1. dubna setkáte s křesťanskými tradicemi,...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 16 hodin
Chrudim – Blíží se Velikonoce a s nimi i oblíbený jarmark na Resselově náměstí v Chrudimi. Na sobotu 23. března si mimo jiné můžete...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 1 den
Veselý Kopec - V sobotu 27. ledna se v prostředí muzea v přírodě na Veselém Kopci uskuteční první program roku 2024. Můžete zhlédnout...Celý článek »
vydáno před 24 týdny 2 dny
Veselý Kopec – Slavnostně vyzdobené dřevěné roubenky od soboty 2. prosince přiblíží tradiční činnosti a obyčeje adventního období od poloviny 19...Celý článek »