Chrudimské noviny

Dnes: 1°C
Zítra: 1°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 35 týdnů 5 dnů
Chrudim – V našem regionu se k velikonočním svátkům váže mnoho tradic. Ty letošní Velikonoce se opět odvíjejí s jiným, a hlavně chudším, scénářem....Celý článek »
vydáno před 36 týdnů 5 dnů
Hlinsko – Ve venkovních prostorách památkové rezervace Betlém je až do konce dubna několik zajímavých zpestření. Přestože je muzeum i nadále zavřené...Celý článek »
vydáno před 38 týdnů 1 den
Chrudim – Ořezané vrbové proutky podél Chrudimky signalizují blížící se Velikonoce. Co všechno si můžete připravit již teď? Velikonoce se slaví každý...Celý článek »
vydáno před 1 rok 14 týdnů
Žleby – Večer otevřených bran na zámku Žleby se koná v sobotu 29. srpna ve 20 hodin. Nejedná se o hranou či kostýmovou prohlídku. V průběhu...Celý článek »
vydáno před 1 rok 35 týdnů
Chrudim – Slunečné počasí přineslo o kousek lepší náladu a vylákalo mnoho dvojic na jarní procházku. Nechte se inspirovat k výrobě velikonočních...Celý článek »
vydáno před 1 rok 35 týdnů
Chrudim – Vážným zásahem do základních občanských práv, která plynou z ústavy České republiky, se s největší pravděpodobností bude muset zabývat i...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Žleby – Vydejte se na vánočně laděnou procházku zámkem, který se nechal pro tuto adventní dobu slavnostně vyzdobit. Prohlídky se konají v ...Celý článek »
vydáno před 2 roky 23 týdny
Žleby - Nechte se pozvat na prázdninový výlet a vypravte se na nedaleký zámek.V zámeckých prostorách si s vámi dají dostaveníčko strašidla....Celý článek »
vydáno před 2 roky 27 týdnů
Žleby - Zarezervujte si na 8. nebo 9. června vždy od 10 hodin zámecké vystoupení šermířské a divadelní společnosti AMORET, během kterého uvidíte...Celý článek »
vydáno před 2 roky 32 týdny
Chrudim – Oslavy Velikonoc se ve městě v posledních letech nesou spíše v duchu klidu a míru. Alkoholové řádění podnapilých koledníků je to tam. Možná...Celý článek »