Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 23 týdny 5 dnů
Žleby – Ještě v sobotu 27. srpna, když se žlebský zámek zahalí do večerního šera, můžete využít speciální nabídky a v tomto netradičním...Celý článek »
vydáno před 42 týdny 6 dnů
Zelený čtvrtek je prvním dnem, kdy se připomíná Kristovo utrpení a vzkříšení a také poslední večeři s apoštoly, než je zatčen. Je také dnem odpuštění...Celý článek »
vydáno před 42 týdny 6 dnů
Slatiňany/Škrovád – Až budete mít cestu přes Škrovád, ať neminete aktuální výstavu v přírodě. Škrovádské zastavení u textů k zamyšlení, které napsala...Celý článek »
vydáno před 44 týdny 3 dny
Chrudim – V sobotu 9. dubna se od 8 hodin dopoledne koná na Resselově náměstí tradiční jarmark, zaměřený na blížící se Velikonoce. Po dlouhé...Celý článek »
vydáno před 1 rok 44 týdny
Chrudim – V našem regionu se k velikonočním svátkům váže mnoho tradic. Ty letošní Velikonoce se opět odvíjejí s jiným, a hlavně chudším, scénářem....Celý článek »
vydáno před 1 rok 45 týdnů
Hlinsko – Ve venkovních prostorách památkové rezervace Betlém je až do konce dubna několik zajímavých zpestření. Přestože je muzeum i nadále zavřené...Celý článek »
vydáno před 1 rok 47 týdnů
Chrudim – Ořezané vrbové proutky podél Chrudimky signalizují blížící se Velikonoce. Co všechno si můžete připravit již teď? Velikonoce se slaví každý...Celý článek »
vydáno před 2 roky 23 týdny
Žleby – Večer otevřených bran na zámku Žleby se koná v sobotu 29. srpna ve 20 hodin. Nejedná se o hranou či kostýmovou prohlídku. V průběhu...Celý článek »
vydáno před 2 roky 43 týdny
Chrudim – Slunečné počasí přineslo o kousek lepší náladu a vylákalo mnoho dvojic na jarní procházku. Nechte se inspirovat k výrobě velikonočních...Celý článek »
vydáno před 2 roky 44 týdny
Chrudim – Vážným zásahem do základních občanských práv, která plynou z ústavy České republiky, se s největší pravděpodobností bude muset zabývat i...Celý článek »