Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 6°C
vydáno před 3 roky 25 týdnů
Chrudim - Tři domácí zápasy přinesly devět bodů, trenér Pavel Jirousek může být se startem nového ročníku České fotbalové ligy nadmíru spokojen....Celý článek »
vydáno před 4 roky 19 týdnů
Převýšov - Svěřenci trenéra Pavla Jirouska se začínají tabulkou České fotbalové ligy prokousávat nahoru. Příčinou toho je vítězství na hřišti...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Převýšov - Nyní již třetí tým České fotbalové ligy mířil na trávník Převýšova s cílem urvat další tři body, posílení domácí ale předvedli zodpovědný...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Převýšov - Poslední východočeské derby v letošní sezóně bude pro třetiligové fotbalisty Chrudimi nesmírně důležité. Jiroskouvi svěřenci totiž přišli...Celý článek »
vydáno před 5 let 20 týdnů
Chrudim - Po porážce v Mostě potřebovala Chrudim na domácím hřišti naplno bodovat, což se jí podle očekávání povedlo. V souboji s Převýšovem byla...Celý článek »
vydáno před 5 let 20 týdnů
Chrudim - Po úvodní prohře v letošní sezóně se Chrudim pokusí vrátit na vítěznou vlnu v domácím zápase proti Převýšovu! Východočeské derby má vždy...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Chrudim - Východočeské derby mezi Chrudimí a Převýšovem zpočátku vypadalo lépe pro hosty, Jirouskovi svěřenci však postupem času ukázali svoji...Celý článek »
vydáno před 6 let 44 týdny
Chrudim - Po zaváhání na hřišti Zápů je před chrudimskými fotbalisty další povinnost. K Vodojemu totiž dorazí mužstvo Převýšova, které také mnohem...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Převýšov - Poslední záříjová neděle přinesla duel Chrudimi s nejbližším soupeřem, MFK zajíždělo na obtížnou půdu do Převýšova, který se nachází jen...Celý článek »
vydáno před 7 let 49 týdnů
Převýšov - Nedaleko od Chlumce nad Cidlinou se nachází vesnička Převýšov, která se svými 330 obyvateli rozhodně nedává šanci nějakému fotbalovému...Celý článek »