Chrudimské noviny

Dnes: 1°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 25 týdnů 3 dny
Chrudim – Také městská sportoviště se pomalu vracejí k normálnímu provozu. Poslední vývoj v rozvolňování vládnou nařízených opatření jim hraje do...Celý článek »
vydáno před 1 rok 11 týdnů
Chrudim – Hádka o schůdky do bazénu. I tak se dá nazvat výměna názorů mezi tiskovým mluvčím radnice Alešem Prokopcem a městským zastupitelem Jiřím...Celý článek »
vydáno před 4 roky 19 týdnů
Chrudim - Plovárna, jež v minulosti prošla tolik diskutovanou rekonstrukcí, v současné době ve švech rozhodně nepraská. Na vině není momentální...Celý článek »
vydáno před 5 let 18 týdnů
Chrudim - Šéf Sportovích areálů města Chrudim Luděk Marousek nemá teď mnoho důvodů k nespokojenosti. Počasí přeje návštěvám plovárny, dotěrná zeleň,...Celý článek »
vydáno před 5 let 26 týdnů
Chrudim - Přestože se počasí netvářilo v posledních dnech právě přívětivě, začíná v pátek 29. května nová sezóna na chrudimském letním koupališti....Celý článek »
vydáno před 6 let 49 týdnů
Kdosi si prostřednictvím městského webu stěžoval, že je mu v sedmadvacetistupňové vodě v krytém plaveckém bazénu zima a že se v pardubickém...Celý článek »
vydáno před 8 let 14 týdnů
Mezi Pardubicemi a Chrudimí se nabízí ve spojitosti s létem jedno srovnání. Zatímco Pardubice svoje koupaliště na Cihelně dlouhodobě pronajímají...Celý článek »