Chrudimské noviny

Dnes: -1°C
Zítra: 1°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 7 let 5 týdnů
Holice - Vedoucí tým krajského přeboru chtěl na domácím hřišti potvrdit papírové předpoklady proti rezervě Chrudimi, hosté však předvedli dobrý výkon...Celý článek »
vydáno před 7 let 2 týdny
Chrudim - Nevýrazný podzim prvního týmu výrazně napravuje rezervní výběr MFK. Chrudimské mládí si nyní vyšláplo na Horní Jelení, které sestřelilo v...Celý článek »
vydáno před 7 let 4 týdny
Chrudim - Posílený rezervní tým o několik hráčů z elitního mužstva přivítal doma Žamberk a chtěl si dojít pro další tři body. Povedlo se mu to díky...Celý článek »
vydáno před 7 let 7 týdnů
Svitavy - Chrudimská rezerva si v krajském přeboru připsala další vítězství, které ji posunulo již na šestou příčku. Ve Svitavách exdivizní celek...Celý článek »
vydáno před 7 let 11 týdnů
Moravany - Další utkání pro rezervu chrudimského fotbalového celku body nepřineslo. Smolný víkend celého klubu skončil v mužských kategoriích bez...Celý článek »
vydáno před 7 let 13 týdnů
Chrudim - V krajském přeboru si chrudimští fotbalisté připsali další vysoké vítězství, tentokrát se jim podařilo udolat Sokol Dolní Újezd 6:2,...Celý článek »
vydáno před 7 let 30 týdnů
Svitavy - Chrudimští fotbalisté se v krajském přeboru znovu trochu přiblížili čelu tabulky. Na jaře trápící se Svitavy Chrudimi velmi dlouho...Celý článek »
vydáno před 7 let 35 týdnů
Chrudim - Na úvodní remízu z Heřmanova Městce dokázala rezerva Chrudimi navázat domácím vítězstvím nad Litomyšlí, kterou zejména díky dvěma gólům v...Celý článek »
vydáno před 7 let 42 týdny
Chrudim - Další přátelský zápas mají za sebou jak hráči A-mužstva Chrudimi, tak také rezervy. V přípravném období se zatím všem výběrům daří,...Celý článek »
vydáno před 7 let 44 týdny
Chrudim - Svěřenci trenéra Jirouska měli po návratu z Pustých Žibřidovic naplánováno přátelské střetnutí s Dvorem Králové nad Labem. Hosté však...Celý článek »