Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 8 let 35 týdnů
Monako - Na konci březnového měsíce došlo na běžeckém okruhu na Monaku k 309. Malé ceně Monaka. Díky pěknému jarnímu počasí si běžci dokázali...Celý článek »
vydáno před 8 let 48 týdnů
Slatiňany/Škrovád - Ani ve sváteční den běžci na monacké trati nezaháleli. Hojná účast přinesla předpokládané vítěze a také překonání řady osobních...Celý článek »
vydáno před 9 let 9 týdnů
Monako - V nervydrásajícím závěru celkem 303. Malé ceny Monaka nakonec o jednu vteřinu předběhl Jan Vodehnal své kolegy ze Slatiňan a Skutče a v čase...Celý článek »
vydáno před 10 let 45 týdnů
Monako - První běh na Monaku v roce 2013 je za námi. Velmi těžkým podmínkám se nejlépe přizpůsobil Tomáš Mocek, který vyhrál desetikilometrovou trať...Celý článek »
vydáno před 11 let 2 týdny
Slatiňany - Každý měsíc se na Monaku koná tradiční Malá cena a ne jinak tomu bylo i v měsíci listopadu. Nyní vše proběhlo bez komplikací, a tak se už...Celý článek »
vydáno před 11 let 13 týdnů
Monako - Naprostá dominace Hvězdy Pardubice byla k vidění na 278. Malé ceně Monaka ve středu 29. srpna. Pěkné počasí s ideální teplotou a mírným...Celý článek »
vydáno před 11 let 35 týdnů
Chrudim - Za námi je 273. Malá cena Monaka, která oproti té únorové přinesla téměř letní počasí. Na běžce dohlíželo po celou dobu sluníčko, takže na...Celý článek »
vydáno před 11 let 45 týdnů
Chrudim - Za námi je 271. Malá cena Monaka, která letos přinesla běžcům velmi těžké podmínky. Počasí si se závodníky opravdu zahrávalo, ale nakonec...Celý článek »
vydáno před 11 let 45 týdnů
Chrudim - Jako každý měsíc je i v lednu nachystána tradiční běžecká prověrka. Klub rekreačních běžců pořádá v neděli 22. února 271. Malou cenu Monaka...Celý článek »
vydáno před 3 týdny 1 den
Slatiňany – Přijďte poodhalit příběh svatého Martina na černém koni do Slatiňan. V sobotu 11. listopadu začne od 13  hodin ve slatiňanském...Celý článek »