Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 2 týdny 5 dnů
Chrudim – Neúnosná dopravní situace v Chrudimi by mohla už brzy skončit. Záležet bude na závěrečné kontrolní prohlídce, která proběhne o den dříve. Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 4 dny
Chrudim – Práce na budoucím parkovišti  u obchvatu v ulici  Dr. Milady Horákové pro obyvatele protilehlého sídliště U Stadionu...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 4 dny
Chrudim – Masivní kácení stromů, co navazovaly na lesík na sídlišti U Stadionu, který vykáceli před šesti lety kvůli výjezdovému místu pro záchranky...Celý článek »
vydáno před 18 týdnů 2 dny
Chrudim – Parkovací domy, které zabírají méně místa a ušetří vzrostlou zeleň před pokácením, prý budou následovat, ale kdy přesně, to nikdo neví....Celý článek »
vydáno před 20 týdnů 3 dny
Chrudim – U nábřeží Chrudimky to po vykácení stromů vůbec nevypadá přívětivě a může být hůř. Povodí Labe totiž vše řeší jen z hlediska...Celý článek »
vydáno před 26 týdnů 6 dnů
Chrudim – Starosta Fratišek Pilný (ANO 2011) se podělil o výsledek rozhodnutí prvoinstančního okresního soudu v Chrudimi. Kvůli možnému odvolání bude...Celý článek »
vydáno před 36 týdnů 5 dnů
Hradec Králové/Chrudim – Povodí Labe bude v termínu od 14. 11. do 15. 11. 2023 zajišťovat práce v korytě Chrudimky v Chrudimi. Jedná se o doplnění...Celý článek »
vydáno před 38 týdnů 5 dnů
Chrudim – Nábřežní zeď Chrudimky pod cyklostezkou u restaurace Kateřina se zbortila v březnu 2021 a od dubna ji zpevňují nyní už dosluhující big bagy...Celý článek »
vydáno před 40 týdnů 6 dnů
Chrudim – Jak to vypadá s parkovištěm U Stadionu po vykáceném lese u železniční trati? Radní Aleš Nunvář (Piráti) zařídil realizaci sjezdu na...Celý článek »
vydáno před 1 týden 3 dny
Chrudim – Potrhané pytle písku momentálně zabraňují dalšímu zhroucení nábřežní zdi do řeky Chrudimky, což by mělo za následek propadnutí chodníku a...Celý článek »