Chrudimské noviny

Dnes: 12°C
Zítra: 12°C
Pozítří: 17°C
vydáno před 6 let 12 týdnů
Chrudim - Osamělý boj neuvolněného místostarosty Jaroslava Trávníčka (ČSSD), který se pustil do křížku s Ředitelstvím silnici a dálnic (ŘSD)...Celý článek »
vydáno před 6 let 19 týdnů
Chrudim/Vestec - Stavba obchvatu města pokračuje zdárně kupředu a podle všeho se zdá, že její první část skončí tak, jak bylo naplánováno. Příští...Celý článek »
vydáno před 6 let 46 týdnů
Chrudim/Medlešice - Stranou jakéhokoliv zájmu veřejnosti i lokálních politiků byl v pátek odpoledne otevřen nadjezd, který v budoucnu překlene...Celý článek »
vydáno před 7 let 3 týdny
Chrudim - Další kontrolní den má za sebou jedna z částí budovaného silničního obchvatu města. Stavební dozor se tentokrát vydal...Celý článek »
vydáno před 7 let 8 týdnů
Chrudim - Stavební práce na nově vznikajícím obchvatu utěšeně pokračují. A přestože většina Chrudimáků stavbu samozřejmě vítá, někteří obyvatelé...Celý článek »
vydáno před 7 let 22 týdny
Chrudim/Vestec - Stavba silničního obchvatu města změní příjezd do Chrudimi ve směru od místní části Vestec. Tuto komunikaci přitom znají...Celý článek »
vydáno před 1 týden 1 den
Chrudim – Dokončení druhé části obchvatu města, respektive obchvatu nedalekých Slatiňan se blíží. Pokud vše půjde dobře, měla by na něj první auta...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 7 hodin
Chrudim – Rozčarování nad uzavřeným příjezdem do města bylo velké. Co s vlastně stalo a proč auta nemohla najíždět do Dašické ulice, věděl málokdo....Celý článek »
vydáno před 25 týdnů 5 dnů
Chrudim – Prakticky každá vodovodní síť má nějaké ztráty. Vinou bývá potrubí, které není z nejnovějších, a působí zde i další příčiny. Nejinak je...Celý článek »
vydáno před 1 týden 1 den
Chrudim – Stavba druhé části obchvatu byla slavnostně zahájena, vozovka na části první, která je již v provozu, je však mnohde zralá na výměnu. Není...Celý článek »