Chrudimské noviny

Dnes: 13°C
Zítra: 15°C
Pozítří: 17°C
vydáno před 7 let 29 týdnů
Chrudim/Pardubice - Situace na pracovním trhu v Pardubickém kraji se nijak nelepší a v březnu zde klesla nezaměstnanost jen mírně. Chrudimsko ...Celý článek »
vydáno před 8 let 3 týdny
Pardubice/Chrudim - Míra nezaměstnanosti v Pardubickém kraji mírně vzrostla, a to o 0,1 procentního bodu na 7,7 procenta. Zdejší úřady práce na konci...Celý článek »
vydáno před 3 roky 25 týdnů
Chrudim – V minulém týdnu zahájili policisté ze zdejší kriminální služby trestní stíhání třiatřicetiletého muže, který je podezřelý ze spáchání...Celý článek »
vydáno před 4 roky 37 týdnů
Pardubice/Chrudim - Nezaměstnanost v Pardubickém kraji činila v lednu 5,5 procenta a zvýšila se za poslední měsíc o čtyři desetiny procenta. Bez...Celý článek »
vydáno před 5 let 7 týdnů
Pardubice/Chrudim - Míra nezaměstnanosti činila v Pardubickém kraji na konci července 4,9 procenta lidí bez práce. Oproti stejnému období v loňském...Celý článek »
vydáno před 5 let 46 týdnů
Chrudim/Pardubice - V Pardubickém kraji vzrostla v listopadu nezaměstnanost jen mírně, a to o jeden procentní bod na 5,8 procenta. Vyplývá to z údajů...Celý článek »
vydáno před 5 let 50 týdnů
Chrudim - Míra nezaměstnanosti obvykle prudce po skončení sezónních prací vyskočí nahoru. Podzim tak bývá obdobím, kdy úřady práce zažívají největší...Celý článek »
vydáno před 6 let 29 týdnů
Pardubice/Chrudim - Březnová nezaměstnanost v Pardubickém kraji klesla oproti předchozímu měsíci o dvě desetiny procenta na 7,7 procenta. Úřady tak...Celý článek »
vydáno před 6 let 35 týdnů
Chrudim - Mobilní operátor Vodafone ohlásil úřadu práce na první dvě letošní čtvrtletí snižování počtu svých zaměstnanců. Dohromady se chystá v...Celý článek »
vydáno před 6 let 36 týdnů
Pardubice - Na konci ledna bylo na Pardubicku bez práce přes sedm tisíc lidí, tedy 6,7 procenta nezaměstnaných. Potvrdil to ředitel Úřadu práce v...Celý článek »