Chrudimské noviny

Dnes: 4°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 5°C
vydáno před 4 roky 45 týdnů
„Alena je devatenáctiletá matka. Žije na malém městě sama s dvouměsíční dcerkou, v pronajatém bytě. Snaží se o dceru starat, jak nejlépe...Celý článek »
vydáno před 4 roky 47 týdnů
Chrudim/Pardubice - Místní organizace Amalthea, která se snaží o umisťování dětí do pěstounské péče tak, aby jich co nejméně skončilo v péči ústavní...Celý článek »
vydáno před 5 let 27 týdnů
Dne 25. srpna se odehrálo brutální napadení našeho psíka sousedovým pitbullem. Ten přelezl na naši zahradu, kterou máme na chalupě v Trpišově. Pes...Celý článek »
vydáno před 5 let 42 týdny
Chrudim - Jaro je v plném proudu a odkvétající šeříky dávají tušit, že se pomalu blíží léto. Takže pokud jste si užili jak chrudimský majáles a...Celý článek »
vydáno před 6 let 8 týdnů
Chrudim - Neziskovka Amalthea, která sídlí v Městském parku, se rozhodla pomoci dětem, které by mohly mít problém se školní docházkou. Od...Celý článek »
vydáno před 6 let 13 týdnů
Chrudim - Nového šéfa Odboru sociálních věcí MěÚ Chrudim hledá teď vedení města. Dlouhé léta na tomto postu působila Martina Zelenková, dcera bývalé...Celý článek »
vydáno před 7 let 38 týdnů
„Všechny děti potřebují rodinu - vlastní, adoptivní nebo pěstounskou," zdůrazňuje občanské sdružení Amalthea, které již 10 let pomáhá dětem vyrůstat...Celý článek »
vydáno před 7 let 49 týdnů
V českém prostředí netradiční akci iniciovalo občanské sdružení Amalthea. V loňském roce oslovilo ke spolupráci chrudimskou restauraci...Celý článek »
vydáno před 8 let 40 týdnů
Trpišov – V pátek ráno přijali strážníci oznámení o dvou zatoulaných psech, kteří běhali po vsi a pronásledovali srnu. Když hlídka přijela na místo...Celý článek »