Chrudimské noviny

Dnes: 11°C
Zítra: 14°C
Pozítří: 14°C
vydáno před 7 let 39 týdnů
Chrudim - Zdejší policie začala stíhat 36letého místního zloděje, který se soustředil na krádež litiny a dalšího kovového materiálu, respektive všeho...Celý článek »
vydáno před 7 let 49 týdnů
Pardubice/Lány na Důlku - Policie stíhá 30letého muže z přečinu krádeže. Dotyčný Pardubák se před několika málo dny vypravil do Lánů na...Celý článek »
vydáno před 8 let 25 týdnů
Heřmanův Městec - Policisté zdejšího oddělení začali stíhat 47letého muže z Chrudimi, který v jedné nedaleké vísce ukradl z tamní...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Pardubice - Strážníci městské policie přistihli pět mužů, jak vezou na kárce těžkou traverzu. Vezli jí do sběrny, kde za ní chtěli utržit peníze a...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 5 dnů
Orel/Slatiňany – Stavba obchvatu na silnici 1. třídy číslo 37 pokračuje do zdárného konce druhé etapy. Pracovníci jsou na svých místech...Celý článek »
vydáno před 3 týdny 2 dny
Chrudimsko/Zaječice – Stal se z něj terč na šipky? Krajská policie v dubnu informovala o dvou nahlášených případech ukradených maket...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 5 dnů
Chrudim/Vlčnov/Slatiňany – Kvůli postupující stavbě obchvatu je naplánovaná už od této středy uzavírka na silnici mezi obcí Slatiňany a Vlčnovem....Celý článek »
vydáno před 13 týdnů 4 dny
Chrudimsko – Policejní mluvčí Dita Holečková upozorňuje všechny ženy, nejen z okolí, že na internetu řádí falešný podvodník vydávající se...Celý článek »
vydáno před 14 týdnů 1 den
Luže/Radim – Ze zemědělského areálu zmizel v noci na 5. února traktor a s největší pravděpodobností nebudou důvodem zmizení nadpřirozené jevy, ale...Celý článek »
vydáno před 20 týdnů 4 dny
Chrudim – Dlouho očekávané otevření silnice Chrudim – Vlčnov dospělo dnes do zdárného konce. I přes nepřízeň počasí by měla být silnice průjezdná...Celý článek »