Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 9 let 24 týdny
Chrudim - Zdejší policie začala stíhat 36letého místního zloděje, který se soustředil na krádež litiny a dalšího kovového materiálu, respektive všeho...Celý článek »
vydáno před 9 let 34 týdny
Pardubice/Lány na Důlku - Policie stíhá 30letého muže z přečinu krádeže. Dotyčný Pardubák se před několika málo dny vypravil do Lánů na...Celý článek »
vydáno před 10 let 10 týdnů
Heřmanův Městec - Policisté zdejšího oddělení začali stíhat 47letého muže z Chrudimi, který v jedné nedaleké vísce ukradl z tamní...Celý článek »
vydáno před 10 let 36 týdnů
Pardubice - Strážníci městské policie přistihli pět mužů, jak vezou na kárce těžkou traverzu. Vezli jí do sběrny, kde za ní chtěli utržit peníze a...Celý článek »
vydáno před 4 dny 5 hodin
Chrudimsko – Obávanému zloději, který kradl jízdní kola po celém okrese, bylo 26 let a vydělával si tímto způsobem na drogy. Než ho policie zadržela...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 7 hodin
Chrudim/Medlešice – K tragickému střetu došlo podle výjezdu hasičů už kolem 9. hodiny ráno. Dvě osobní auta a jedno nákladní se střetla nedaleko...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 4 dny
Chrudim – Strážníci řešili včera po setmění kuriózní případ. Netýkalo se to ale kupodivu svátku zesnulých, i když minimálně oznamovateli možná...Celý článek »
vydáno před 13 týdnů 5 dnů
Chrudimsko – Jenom od června do října roku 2022 kradla dvojice zlodějů v Chrudimi, co jim přišlo pod ruku. Většinou šlo o jízdní kola. Žena (27) je...Celý článek »
vydáno před 1 týden 3 dny
Chrudimsko – Muž (29) a žena (40) skončili po opakovaném obvinění z několika trestných činů ve vazbě a hrozí jim vězení s maximální výší od 2 do 5...Celý článek »
vydáno před 24 týdny 6 dnů
Chrudim – Chrudimští strážníci se můžou díky všímavému oznamovateli pochlubit úspěšným zásahem v zahrádkářské kolonii u Ploché dráhy, kam...Celý článek »