Chrudimské noviny

Dnes: 18°C
Zítra: 17°C
Pozítří: 20°C
vydáno před 11 týdnů 17 hodin
Chrudim – Dětem ve výchovně léčebném oddělení (VLO) v Přestavlkách pomáhají kamioňáci a sbírku organizují i učitelky ze vzdáleného Jindřichova v...Celý článek »
vydáno před 2 roky 5 týdnů
Chrudim – Vybudování cyklostezky směrem k rekreačním lesům se v současné době, kdy tyto porosty srdnatě likviduje kůrovec a zatíná tím pořádnou...Celý článek »
vydáno před 3 roky 38 týdnů
Chrudim – Součástí vzpomínek na vojáky, je už roky oblíbený pochodu „Memoriál Československých parašutistů“. Přihlášky do něj však bylo možno podávat...Celý článek »
vydáno před 4 roky 43 týdny
Chrudim - Občanské sdružení Altus ve spolupráci s Rozvoz Chrudim pořádá v sobotu 8. října od 13 hodin již 6. ročník Drakiády. Akce proběhne...Celý článek »
vydáno před 5 let 48 týdnů
Chrudim - Charitativní běh, jehož první oficiální část zorganizovali v sobotu 29. srpna chrudimští výsadkáři, skončil nebývalým úspěchem. Vojákům se...Celý článek »
vydáno před 6 let 48 týdnů
Chrudim - Konec prázdnin je tady. Prvňáčci se těší na svůj první školní den, protože ještě netuší, co všechno je v budově, na kterou celý život...Celý článek »
vydáno před 7 let 5 týdnů
Chrudim - A prázdniny jsou tu! Vysvědčení tu lepší, onde horší, jistě ocení rodiče i babičky patřičným obnosem. Ať už finančním, nebo tím rozdávaným...Celý článek »
vydáno před 7 let 47 týdnů
Chrudim - V nádherný páteční den přivítalo chrudimské letiště zcela unikátní stroj, jichž se po obloze vznáší jen několik. Unikátní je hned v...Celý článek »
vydáno před 7 let 49 týdnů
Chrudim - Poslední srpnový den mohou přátelé létání a milovníci dobrého jídla prožít na chrudimském letišti s celodenním programem Letem...Celý článek »
vydáno před 8 let 48 týdnů
Chrudim - V sobotu 1. září se koná na chrudimském letišti celodenní zábavný program pro děti i dospělé. Akce začínají v 10 hodin dopoledne...Celý článek »