Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 7 let 7 týdnů
Chrudim – V minulých letech se technickým službám velmi osvědčila spolupráce s úřadem práce, při níž došlo k vytvoření několika pracovních míst. Ta...Celý článek »
vydáno před 9 let 40 týdnů
Pardubice/Chrudim - Nezaměstnanost v Pardubickém kraji oproti předchozímu měsíci mírně klesla. Vyplývá to z údajů Úřadu práce v Pardubicích. Na konci...Celý článek »
vydáno před 10 let 10 týdnů
Pardubice/Chrudim - Březnová nezaměstnanost v Pardubickém kraji klesla oproti předchozímu měsíci o dvě desetiny procenta na 7,7 procenta. Úřady tak...Celý článek »
vydáno před 10 let 23 týdny
Chrudim - Počátek nového roku je už tradičně poznamenán v České republice zvýšeným náporem uchazečů o práci. V některých částech země tak...Celý článek »
vydáno před 10 let 40 týdnů
Pardubice - Srpnová míra nezaměstnanosti v Pardubickém kraji poklesla jen nepatrně, a to o jednu desetinu na 6,6 procenta. Bez práce tak bylo v...Celý článek »
vydáno před 11 let 9 týdnů
Chrudim/Pardubice - Situace na pracovním trhu v Pardubickém kraji se nijak nelepší a v březnu zde klesla nezaměstnanost jen mírně. Chrudimsko ...Celý článek »
vydáno před 11 let 12 týdnů
Orel/Chrudim - Společnost Alukov HZ, vyrábějící zastřešení bazénů, vířivých van, teras či nejrůznějších zákoutí pro firemní jednání v kongresových...Celý článek »
vydáno před 11 let 16 týdnů
Chrudim - Na úřadu práce panuje nervozita a jen těžko potlačovaná agresivita. Úředníci jsou přepracovaní a klienti se zlobí, že životně důležité...Celý článek »
vydáno před 11 let 25 týdnů
Chrudim - Ve středu po poledni volala strážníkům pracovnice zdejšího Úřadu práce, že tam mají u přepážky problém s nespokojenou klientkou. Než...Celý článek »
vydáno před 11 let 27 týdnů
Chrudim/Pardubice - Míra nezaměstnanosti v Pardubickém kraji vystoupala na konci listopadu na 8,1 procenta lidí. Potvrdil to ředitel Úřadu práce v...Celý článek »