Chrudimské noviny

Dnes: 5°C
Zítra: 6°C
Pozítří: 5°C
vydáno před 2 roky 42 týdny
Chrudim – Čas od času se nejspíše někdo z úředníků probere z mrákoty, případně dostane přímý rozkaz „shora“ a setkání s občany diskutujícími o...Celý článek »
vydáno před 4 roky 10 týdnů
Chrudim – Dostat se z Moravské ulice do ulice Slezské a Slovenské, není pro chodce příliš velkým problémem. Potíž nastává v okamžiku, kdy se chodec...Celý článek »
vydáno před 5 let 23 týdny
Chrudim - Oči pro pláč zůstaly majiteli audi, když ráno zjistil, že mu někdo ve Slovenské ulici ukradl všechna čtyři kola. „Jednalo se hliníková kola...Celý článek »
vydáno před 6 let 36 týdnů
Chrudim - V sobotu 21. června v 9.46 hodin vyjížděli zdejší profesionální hasiči a jejich kolegové z Pardubic a spolu s nimi i dobrovolní hasiči z...Celý článek »
vydáno před 6 let 47 týdnů
Chrudim - S nastupujícím letním počasím přichází i doba uzavírek a dopravních komplikací. Obrnit nervy si tak budou muset nejen šoféři v ...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Chrudim - Po loňské rekonstrukci plynovodu ve Slovenské ulici přichází teď radnice s další fází oprav v této dlouhá léta zanedbávané části...Celý článek »
vydáno před 7 let 26 týdnů
Chrudim - Další komunikace ve městě žalostně volá po opravě. Po Václavské a Novoměstské teď silničáře vyhlížejí obyvatelé sídliště pod hasičskou...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Chrudim - V úterý těsně po 22. hodině volal strážníkům obyvatel ze Slovenské ulice, který byl svědkem toho, jak nějaký mladík v bílé čepici...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim - Ve čtvrtek před 20. hodinou si strážníkům postěžoval anonym, že někdo svítí ze sídliště Na Větrníku do Slovenské ulice laserem. Strážníci...Celý článek »
vydáno před 8 let 26 týdnů
Chrudim - Dnes před třetí hodinou ranní si strážníkům stěžovala anonymní oznamovatelka ze Slovenské ulice, že se z venku ozývá hluk a hlasitý...Celý článek »