Chrudimské noviny

Dnes: 13°C
Zítra: 19°C
Pozítří: 21°C
vydáno před 5 let 42 týdny
Pardubice - Se zlou se potázala prodavačka zmrzliny poté, co měla tu čest s nespokojenou zákaznicí. Té se vůbec nelíbil obsah kornoutu. Dokonce...Celý článek »
vydáno před 5 let 44 týdny
Pardubice - Dosud bezejmenné veřejné prostranství před Gymnáziem Mozartova v Polabinách ponese jméno Jiřího Srbka. Městský obvod tak uctí památku...Celý článek »
vydáno před 6 let 44 týdny
Pardubice - Nevšední krádeží se začali zabývat policisté z obvodního oddělení v Polabinách. Z tamní prodejny s drogerií totiž zmizelo...Celý článek »
vydáno před 7 let 8 týdnů
Pardubice - Program umožňující majitelům bytových domů získat zvýhodněné úvěry na rekonstrukci a modernizaci bytových domů v lokalitách Dukla,...Celý článek »
vydáno před 7 let 8 týdnů
Pardubice - Na začátku února se na sedmnácti základních školách zřizovaných městem Pardubice uskutečnil zápis do 1. ročníků. Zúčastnilo se ho 1277...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Pardubice - Dvě oznámení v jednom dni na volně pobíhající koně přijali strážníci zdejší městské policie. V obou případech se jednalo o pohyb koní v...Celý článek »
vydáno před 7 let 40 týdnů
Pardubice - Dnes o půl druhé ráno navštívil hernu v Polabinách muž se zahaleným obličejem, přistoupil k obsluze, namířil na ni zbraní a požadoval...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Pardubice - Sídlištěm Polabiny se hodinu po půlnoci proháněl ve svém fordu namol opilý 31letý místní muž. Jeho jízda neunikla pozornosti policejní...Celý článek »
vydáno před 7 let 45 týdnů
Pardubice - Na místní policii přišlo oznámení o loupežném přepadení, jehož aktéry měly být děti. V polabinském sídlišti přepadla početnější...Celý článek »
vydáno před 7 let 46 týdnů
Pardubice - Prostřednictvím tísňové linky 156 bylo strážníkům oznámeno, že do jednoho panelového domu v polabinském sídlišti se stahují z ...Celý článek »