Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 9 let 29 týdnů
Pardubice - Za poslední měsíc už třikrát dal o sobě vědět strážníkům 20letý místní muž, který se opakovaně dopouští drobných krádeží. „Pokaždé si...Celý článek »
vydáno před 9 let 30 týdnů
Pardubice - Dost možná to byl hec nebo jen zkouška, kdo z dívek bude úspěšnější při krádeži v prodejně. „Dvě kamarádky ve věku 21 a 22 let...Celý článek »
vydáno před 12 let 7 týdnů
Pardubice – Dramatické okamžiky prožili v sobotu ráno pracovníci jednoho hobby marketu v Pardubicích. Krátce po osmé hodině vešel do prodejny neznámý...Celý článek »
vydáno před 7 týdnů 2 dny
Chrudim – Ze hřbitova U Kříže v Chrudimi se podle sdělení tiskového mluvčího Aleše Prokopce ztrácely pietní předměty. Městská policie Chrudim...Celý článek »
vydáno před 45 týdnů 6 dnů
Pardubice – Včerejší akce pardubického magistrátu organizováním prostřeného stolu prostřednictvím Piana na ulici na třídě Míru ukázala, jaký...Celý článek »
vydáno před 1 rok 36 týdnů
Pardubice/Srch – Policie pátrala po 81leté seniorce, která se odpoledne vydala ze svého bydliště v Srchu do Pardubic, ale do večera se nevrátila.Celý článek »
vydáno před 2 roky 2 týdny
Pardubice – Uzavírka potrvá celé letní prázdniny. Podjezd z ulice 17. listopadu na ulici Jana Palacha bude úplně uzavřen do 6. července a po té...Celý článek »
vydáno před 2 roky 19 týdnů
Pardubický kraj – Dnes se v prostorách krajského úřadu na Komenského náměstí v Pardubicích, v sále Jana Kašpara, kde bylo očkovací...Celý článek »
vydáno před 2 roky 20 týdnů
Chrudim – V minulém roce městská policie řešila krádeže na hřbitově ve Škroupově ulici. V obou případech se krádeží dopustila žena z ...Celý článek »
vydáno před 2 roky 25 týdnů
Pardubicko – Podvodníci se tentokrát zaměřili na prodej z druhé ruky. Množí se případy okradených lidí, kteří si prodejem použitých věcí chtěli...Celý článek »