Chrudimské noviny

Dnes: 0°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 1 týden 19 hodin
Blíží se Vánoce, nejkrásnější svátky v roce, při kterých se lidé radují a dávají dárky dětem, dospělým, ale třeba i lidem bez přístřeší. Všichni...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 19 hodin
Chrudim – Nezisková organizace, která se stará o lidi bez přístřeší v Chrudimi, kde provozuje noclehárnu a nízkoprahové denní centrum, se...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Vánoční akce, které pořádá „Zahradnictví Mikan“, se staly ve městě již tradicí. Míří na ně stovky těch, kdo chtějí shlédnout něco z...Celý článek »
vydáno před 4 roky 5 týdnů
Chrudim – V neděli 16. října řešila městská policie nejen oblíbené parkování, ale též dva případy týkající se bezdomovců. V jednom z nich figuruje...Celý článek »
vydáno před 6 let 36 týdnů
Chrudim - Na redakci Chrudimských novin se obrátil věrný čtenář, aby se podělil s nepříjemnou dopravní situací, do níž se v Chrudimi dostal. Vracel...Celý článek »
vydáno před 6 let 42 týdny
Chrudim - V neděli půl hodiny před půlnocí přijali strážníci oznámení o tom, že v Tovární ulici, poblíž azylového domu, leží v trávě...Celý článek »
vydáno před 7 let 4 týdny
Chrudim - Kdo přijel v těchto dnech odevzdat starý papír nebo železo do oblíbených sběrných surovin v Malecké ulici, zůstal stát před uzamčenou...Celý článek »
vydáno před 7 let 29 týdnů
Chrudim - Místní žena volala v sobotu v 16.14 hodin, že nalezla v Tovární ulici zatoulaného labradora s tím, aby si pro něj strážníci přijeli....Celý článek »
vydáno před 7 let 32 týdny
Chrudim - V úterý v osm hodin ráno přijali strážníci oznámení o pálení větví za místní pobočkou Správy a údržby silnic Pardubického kraje v...Celý článek »
vydáno před 7 let 37 týdnů
Chrudim - Ubytovna v Tovární ulici, kterou obývají někteří neplatiči nájemného a další problematičtí občané města, budou strážit "černí...Celý článek »