Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 6 let 38 týdnů
Slatiňany - Oči pro pláč zůstaly majiteli zdejšího pozemku, když zjistil, že mu odsud neznámý zloděj ukradl věci za téměř 65 tisíc korun.Celý článek »
vydáno před 7 let 23 týdny
Slatiňany - Ze středy na čtvrtek se zatím neznámý lupič vloupal do rodinného domu, zatímco v něm spali manželé. Ti se odebrali ke spánku kolem...Celý článek »
vydáno před 7 let 47 týdnů
Proseč - Volně odložený batoh ponechaný v zaparkovaném služebním autě se stal lákadlem pro zatím neznámého zloděje. Do auta se dostal podle...Celý článek »
vydáno před 8 let 20 týdnů
Chrast - Zdejší policejní oddělení se aktuálně zabývá pátráním po zloději, který si po vloupání do zde zaparkované mazdy odnesl tučnou sumu peněz....Celý článek »
vydáno před 8 let 25 týdnů
Slatiňany/Chrudim - Ve středu hodinu před polednem přijali strážníci oznámení, že ve slatiňanské prodejně Pramen došlo ke krádeži zboží a zloděj, že...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Slatiňany/Borek - Chrudimská policie se aktuálně zabývá vloupáním do přístřešku u chaty v chatařské oblasti Borek. Dosud neznámý zloděj si odsud...Celý článek »
vydáno před 8 let 48 týdnů
Chrudim - Policisté zdejšího obvodního oddělení se zabývají vloupáním do auta, ze kterého zmizela přes noc navigace. K události došlo v sídlišti Na...Celý článek »
vydáno před 9 let 23 týdny
Slatiňany - Od poslední neděle se chrudimská policie zabývá krádeží chladícího oleje z jednoho z místních transformátorů. „Neznámý pachatel zde...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Chrudim - V časných ranních hodinách bylo policii nahlášeno vloupání do auta zaparkovaného v Sečské ulici. Zloděj zřejmě potřeboval...Celý článek »
vydáno před 9 let 49 týdnů
Slatiňany - V úterý před 15. hodinou byli chrudimští strážníci naléhavě voláni do místní prodejny. Dvě cizinky se zde pokusily ukrást jedné ze...Celý článek »