Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 7 let 1 týden
Pardubice - Páteční hokejové utkání mezi HC Dynamo Pardubice a HC Kometa Brno si vyžádalo zvláštní pozornost. Do bezpečnostního opatření muselo být...Celý článek »
vydáno před 10 let 43 týdny
Pardubice - Cestu vlakem z Olomouce si zpestřila dvojice kamarádů popíjením alkoholu. Jeden z nich měl manýry podělit se o svou veselou...Celý článek »
vydáno před 3 týdny 1 den
Chrudim – Chrudim v neděli 5. listopadu hostila na domácím ledě první tým tabulky. O kvalitě soupeře mluví krom silné soupisky také dosavadní...Celý článek »
vydáno před 5 týdnů 3 dny
Litomyšl – Chrudimští hokejisté odjížděli do Litomyšle bez několika hráčských opor a pouze s 16 hráči do pole, což na tým, který hraje pravidelně na...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 1 den
Chrudim - Chrudimští hokejisté se v rámci 3. kola Východočeské ligy postavili na domácím zimním stadionu tradičnímu rivalovi z Chocně. Po úvodní...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 2 dny
Polička – 9. kolo krajské hokejové ligy zavedlo chrudimské hokejisty na zimní stadion do Poličky. Proti domácímu týmu si Chrudim vytvořila do...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 5 dnů
Pardubice – Včerejší akce pardubického magistrátu organizováním prostřeného stolu prostřednictvím Piana na ulici na třídě Míru ukázala, jaký...Celý článek »
vydáno před 13 týdnů 5 dnů
Chrudim - Chrudimský A-tým zná již rozpis utkání na novu hokejovou sezónu 2023/2024. Nový soutěžní ročník nabídne v základní části celkem 34....Celý článek »
vydáno před 29 týdnů 5 dnů
Chrudim – A-tým odstartoval v úterý 2. 5. letní přípravu na nadcházející hokejovou sezónu 2023/2024. V nové kabině na opačné straně...Celý článek »
vydáno před 40 týdnů 5 dnů
Nové Město nad Metují – Můj dům, můj hrad. Bohužel toto pravidlo platilo i v rozhodujícím pátém čtvrtfinálovém utkání. Spartaku patřily opět úvodní...Celý článek »