Chrudimské noviny

Dnes: 6°C
Zítra: 9°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 1 rok 44 týdny
Chrudim – Bydlení v centru města přináší nesporné výhody, má však i mnohé nevýhody. Parkování rezidentů řeší třeba podzemní parkoviště pod...Celý článek »
vydáno před 3 roky 13 týdnů
Chrudim – V budově, které nikdo ve městě neřekne jinak, než „Maják“, sídlila dlouhá léta dopravní policie. Před téměř čtyřmi lety však vlastník domu...Celý článek »
vydáno před 6 let 2 týdny
Chrudim - Z původně zamýšlené transakce mezi městem a republikovou policií, jejíž součástí měla být mimo jiné směna městských pozemků za policejní...Celý článek »
vydáno před 37 týdnů 6 dnů
Chrudim – Brzy to budou dva roky. Dva roky od okamžiku, kdy se nejvyšší velení Policie ČR sešlo v místní průmyslové zóně a slavnostně odstartovalo...Celý článek »
vydáno před 1 rok 8 týdnů
Chrudim – Druhé největší město Pardubického kraje je sice srdnatě ignorováno oficiálními krajskými informačními kanály, přesto se může pochlubit...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Chrudim – Nabídka bytů v samotném centru města se brzy rozšíří. Společnost Datemima, která odkoupila budovu bývalého „Majáku“, tedy nemovitost, v níž...Celý článek »
vydáno před 6 let 35 týdnů
Chrudim - Zdejší strážníci si pomalu zvykají na nové vozy. Staré Dacie Logan, které už měly najeto hodně přes čtvrt milionu kilometrů, nahradil nyní...Celý článek »
vydáno před 6 let 49 týdnů
Chrudim - Počet městských strážníků se z osmnácti na devatenáct zvyšoval teprve nedávno. Navýšení strážců zákona proběhlo k prvnímu lednu....Celý článek »
vydáno před 7 let 35 týdnů
Chrudim - Namol opilý 26letý mladík si krátce po 18. hodině „ustlal“ přímo před budovou policie na Všehrově náměstí. S hlídkou, která to k ...Celý článek »