Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 16 týdnů 5 dnů
Chrudim – Obyvatele Markovic si mohou částečně oddechnout. Zastupitelé v pondělí odhlasovali vypuštění kompostárny z plánovaného záměru výstavby...Celý článek »
vydáno před 18 týdnů 6 dnů
Chrudim – Územní plán města Chrudim prozatím nepočítá s ničím, co by bylo zacílené na likvidaci odpadu. Ve hře jsou dotace a celý záměr výstavby...Celý článek »
vydáno před 36 týdnů 1 den
Chrudim – Součástí příprav velkého sběrného dvora v průmyslové zóně západ je i zhotovení průzkumného geologického vrtu. Starosta František Pilný (ANO...Celý článek »
vydáno před 36 týdnů 2 dny
Chrudim – V současnosti probíhá na Krajském úřadě Pardubického kraje zjišťovací řízení v rámci posuzování vlivů na životní prostředí (EIA) k...Celý článek »
vydáno před 36 týdnů 6 dnů
Chrudim – Pracovníci Technických služeb Chrudim už začali od 6. ledna pomalu odstrojovat vánoční stromeček na Resselově náměstí. Ve čtvrtek ráno jej...Celý článek »
vydáno před 43 týdny 5 dnů
Chrudim - Veřejné projednání v průmyslové zóně, kde měla v budoucnu stát kompostárna, vzbudilo mezi přítomnými v září 2020 velké emoce. Vše bude...Celý článek »
vydáno před 1 rok 3 týdny
Slatiňany – Kauza kompostárny, která se městu nedaleko Chrudimě poněkud vymkla z rukou, má pokračování. Kdo by se domníval, že radnice vedená Ivanem...Celý článek »
vydáno před 1 rok 7 týdnů
Slatiňany – Kompostárna v režii města je bohulibý a dobrý záměr. Lidé, kteří nemají možnost likvidovat bioodpad ve svém kompostéru, rádi využívají...Celý článek »
vydáno před 1 rok 13 týdnů
Chrudim – Markováci mají opět důvod k tomu, aby většinu politických představitelů ze srdce nenáviděli. Přes sliby a ujišťování části radničních pánů...Celý článek »
vydáno před 1 rok 28 týdnů
Chrudim – Kompostárnu ležící jen pár kroků od plotů domů obyvatelé Markovic nechtějí. O tomto vcelku zřejmém faktu Chrudimské noviny již informovaly...Celý článek »