Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 5°C
Pozítří: 5°C
vydáno před 3 roky 16 týdnů
Pardubice - Ředitelství silnic a dálnic ve čtvrtek 2. listopadu zprovoznilo silnici I/37 Pardubice – Trojice. Za Pardubický kraj se slavnostního...Celý článek »
vydáno před 5 let 3 týdny
Pardubice - Už tento víkend čekají řidiče v souvislosti s realizací druhé etapy stavby Pardubice - Trojice dopravní omezení na komunikaci I/37 v...Celý článek »
vydáno před 5 let 13 týdnů
Pardubice - Od středy 25. listopadu startuje v rámci II. etapy výstavby nadjezdu na komunikaci I/37 Pardubice - Trojice další pyrotechnický průzkum....Celý článek »
vydáno před 5 let 14 týdnů
Chrast -  V pondělí krátce po deváté hodině ráno došlo v Základní škole v Chrasti ke vzniku požáru, konkrétněji od nedopalku...Celý článek »
vydáno před 5 let 27 týdnů
Pardubice - Skoro po půl roce od začátku druhé etapy výstavby nadjezdu na komunikaci I/37 Pardubice - Trojice pyrotechnický průzkum zatím žádnou...Celý článek »
vydáno před 5 let 49 týdnů
Pardubice - V příštím týdnu začne u Parama, v místech kde začala dostavba nadjezdu a mimoúrovňové křižovatky, plošný pyrotechnický průzkum. Napoví,...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Chrudim - Místní jednotka profesionálních hasičů nabývá na důležitosti. V minulém týdnu se zde totiž uskutečnila zkouška funkčnosti záložního...Celý článek »
vydáno před 6 let 7 týdnů
Pardubice - Ještě v lednu odstartují práce na úpravách problémové křižovatky u Parama, které se všeobecné přezdívá "špunt" kvůli její špatné...Celý článek »
vydáno před 6 let 8 týdnů
Hlinsko - Hasiči Pardubického kraje vyráželi o druhém vánočním svátku k 19 událostem. Jednalo se zejména o odstraňování následků dopravních...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Pardubice - Prezident České republiky Miloš Zeman vyjednával s majitelem zdejší chemičky Paramo, polským holdingem PKN Orlen, o tom, že by měl v...Celý článek »